Warto czekać #1: B.o.B - "Adventures Of Bobby Ray"

Od momentu pojawienia się pierwszej informacji o zmianie nazwy I adresu zapewnialiśmy was, że warto czekać na Popkillera. O tym, że nie były to czcze przechwałki możecie przekonać się już dziś, gdy uruchamiamy kolejny cykl...

Tym razem naszym zadaniem będzie skupienie waszej uwagi na nadchodzących produkcjach, które zapowiadają się szczególnie smakowicie. Produkcjach, na które czekamy z niecierpliwością i po których oczekujemy naprawdę wiele. Tak jak po debiutanckim krążku Bobby'ego Raya, znanego także jako B.o.B.
Na Spinnerze pisaliśmy o nim: "Wśród wielu młodych zawodników jeden z reprezentantów rocznika '88 prezentuje się wyjątkowo ciekawie. Ilu z nich naraz rapuje, śpiewa, produkuje i gra na gitarze? Ilu z nich ma na koncie udział u boku T.I.'a i Ludacrisa na platynowej płycie? Ilu wystarczyły mixtape'y, by zagrać na Rock The Bells? W końcu ilu z nich Eminem nazwał "szalonymi talentami, które umieją chyba wszystko"?"

Minęło parę miesięcy i nic się nie zmieniło - poza tym, że ksywka Bobby'ego zaczyna świecić coraz jaśniej, on sam z singlowym "Nothin On You" dotarł do pierwszej piątki Billboardu a na płytę "The Adventures Of Bobby Ray" poza osobami siedzącymi głębiej w rapie z Atlanty czekają też media. Zresztą po usłyszeniu, co potrafi ciężko jest nie czekać - sprawdźcie platynowe już "Nothin On You" i zaznaczcie w kalendarzu datę 27 kwietnia. Jeśli czegoś w dzisiejszym świecie muzycznym można być pewnym to ja jestem pewien, że Bobby musi zamieszać.

Tracklista:
01. Don't Let Me Fall
02. Nothin' On You (featuring Bruno Mars)
03. Past My Shades (featuring Lupe Fiasco)
04. Airplanes (featuring Hayley Williams)
05. Bet I (featuring T.I. and Playboy Tre)
06. Satellite
07. Ghost in the Machine
08. The Kids (featuring Janelle Monae)
09. Magic (featuring Rivers Cuemo)
10. Fame
11. Lovelier Than You
12. 5th Dimension (featuring T.I. & Ricco Barrino)
13. Airplanes (Part II) (featuring Eminem and Hayley Williams)
Bonus:
01. Higher
02. Mellow Fellow
03. Yesterday

 

klasyg
czekam na to! mixtape był bardzo dobry, ciekawe czy longplej utrzyma poziom
emdozet
Przyznam szczerze, że czekałem na ten album z ogoromnymi nadziejami. Po przesłuchaniu promomixu mam również ogromne, tyle, że wątpliwości. Eminem tradycyjnie zje cały album.
majkel21
Płyta jest świetna jednym słowem! nie spodziewałem się po Mixtapie(który był dobry, ale nie powalił mnie na kolana) takiej bomby! Niedługo ksywka 'B.o.B.' będzie znana szerszej publiczności. ;)
PiotrZarzycki
jestem za tym kolesiem od samego początku i czekam na ten album!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>