Flint

Flint

video
dodano: 2017-03-19 12:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Flint przedstawia drugi klip promujący album "Niebo na Wrzecionie". Za produkcję muzyczną całej płyty odpowiada Luxon. Video to dzieło WOW Pictures. Sklepowa premiera albumu odbędzie się 7 kwietnia 2017 roku. Dystrybucją zajmie się Fonografika.

Tagi:
kategorie: Freestyle, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-12-20 19:15 przez: Kontakt (komentarze: 5)

W ten weekend osoby zebrane na Bitwie o Stocznię były świadkami rewanżu na linii Bośniak - Flint a emocji tak jak przy ich pierwszym starciu nie brakowało - całość zakończyła się przed czasem a walka nie ograniczyła się do słów. Teraz swój komentarz dorzucił obecny na miejscu Dolar.

Tagi:
video
dodano: 2016-12-18 20:00 przez: Tadeusz Turnau (komentarze: 10)

Wczoraj podczas Bitwy o Stocznię w Gdańsku doszło do wielce oczekiwanego rewanżu na scenie bitewnej pomiędzy Flintem oraz Bośniakiem. Panowie zmierzyli się w rywalizacji freestyle'owej ponownie po ośmiu latach (do ich pierwszej potyczki doszło na Microphone Masters 3 w 2008 roku), a starcie to i tym razem obfitowało w mnóstwo mniej lub bardziej "sportowych" emocji.

Tagi:
dodano: 2016-12-17 14:00 przez: Tadeusz Turnau (komentarze: 1)

To był chyba najgorętszy beef wewnątrz freestyle'owy w historii. Spotkały się ze sobą dwie różne szkoły i podejścia do wolnego stylu, na przeciw siebie stanęły dwa różne miasta oraz dwie nieprzeciętne indywidualności. Flint i Bośniak walczyli długo oraz zaciekle- nagrali w sumie pięć dissów oraz stoczyli jeden pojedynek na wolne mikrofony. Gdy wydawało się, że nierozstrzygnięty beef obu panów na dobre odejdzie w zapomnienie, ni stąd ni zowąd pojawiła się informacja o tym, że już 17 grudnia na Bitwie o Stocznie Trójmiasto z Warszawą po raz kolejny skrzyżują rękawice. Przed wieczorną powtórką z rozrywki z wielką przyjemnością przypominamy Wam pierwsze i dotychczas jedynie starcie bitewne Flinta z Bośniakiem. 

video
dodano: 2016-11-19 12:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Singiel "Jestem twoim narkotykiem" zwiastuje piąty solowy album Flinta pt. "Niebo na Wrzecionie", który ukaże się na początku przyszłego roku. Za produkcję muzyczną singla, a także całej płyty odpowiada Luxon, który współpracował między innymi z Tede, JWP, O.S.T.R., Reksem, DJ-em Premierem czy Termanology.

Tagi:
dodano: 2016-02-09 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Flint wypuścił ostatni singiel ze "SMOKESEX MIXTAPE". Wraz z zakończeniem serii na stronie www.czarnycharakter.com został udostępniony pełny odsłuch płyty oraz download MP3 wraz z okładką i grafikami promującymi autorstwa Szajby. Fizyczne wydanie trafi do słuchaczy jeszcze w tym tygodniu. "SMOKESEX MIXTAPE" można zamawiać pisząc na bazar@czarnycharakter.com.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-21 19:25 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Najnowszy projekt Flinta, czyli "SMOKESEX MIXTAPE" trafi w ręce słuchaczy już 8 lutego. Dzisiaj poznaliśmy pełną tracklistę i okładkę projektu, którą zaprojektował Szajba. "SMOKESEX" to zbiór utworów nagrywanych przez Flinta od czasu premiery jego ostatniej płyty "Zła sława" . W tym czasie raper opuścił szeregi wytwórni Koka Beats i usunął się w cień, jednak przez cały czas nagrywał utwory dokumentujące drogę, jaką przeszedł. Wśród producentów znaleźli się m. in. Luxon, DJ Flip, Cyga, SecretRank, czy też Udar. Płytę można zamawiać na www.czarnycharakter.com.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2016-01-13 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Od 4 do 13 marca 2016 we francuskim regionie Les Orres na wszystkich miłośników białego szaleństwa oraz dobrego brzmienia będzie czekać SnowShow Hip Hop Week! Wśród wykonawców tegorocznej edycji będzie można usłyszeć m.in. O.S.T.R., Grubsona, Rasmentalism, Jarecki&BRK, Flint oraz Flirtini.

dodano: 2016-01-11 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W dzisiejszym "Krótkim Strzale" do obadania m.in. kolejny numer Flinta ze "SMOKESEX Mixtape" wraz z video z jego koncertu, który zagrał przed MGK oraz pierwszy kawałek zapowiadający nową płytę Młodego M, nawiązujący do 'A my nie chcemy uciekać stąd" Przemysława Gintrowskiego. 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-17 23:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

Zaledwie kilka godzin po ostatnim dissie Filipka Flint opublikował na swoim profilu facebookowym kolejny numer wymierzony w przeciwnika z dopiskiem "Round 2".

Tagi:
dodano: 2015-12-17 19:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Po wczorajszym filmiku z rozmowy w Szczecinie Filipek postanowił nie czekać na drugi diss Flinta i samemu zaatakować ponownie. "Ostatni follow-up" nagrany jest na bicie z jego dissu Flinta na Bośniaka.

Tagi:
video
kategorie: Freestyle, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-16 18:13 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

"Podchodzisz w Szczecinie i gadasz 20 minut, by po 2 dniach wypuścić diss?" pytał Filipek po dissie Flinta, do rozmowy w Szczecinie odniósł się również we wczorajszej odpowiedzi. Teraz Flint publikuje zapis video z wymiany zdań, do której doszło między nimi na WBS, opatrując go komentarzem "Pamiętasz Szczecin? mówiłem wprost, że w chuju Ciebie mam i Twoje zdanie" ‪#‎nieklampinokio‬. Natomiast Filipek błyskawicznie odnosi się do materiału

Tagi:
dodano: 2015-12-15 14:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 17)

To się nazywa błyskawiczna riposta - w ciągu niespełna doby po dissie Flinta pojawiła się odpowiedź Filipka.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-15 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Ostra wymiana zdań między Flintem a Filipkiem, która swój początek wzięła po finale WBW doprowadziła w końcu do beefu. "Gimbo Slice" czyli diss Flinta na Filipka usłyszeliśmy wczoraj, zaatakowany zapowiedział już odpowiedź a my postanowiliśmy przypomnieć dotychczasowe beefy z udziałem obu zawodników, bo każdy z nich stoczył już jeden liryczny konflikt.

dodano: 2015-12-14 17:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Godzinę temu otrzymaliśmy diss Flinta na Filipka, który spotkał się z szybką reakcją atakowanego, zapewniającą nas dodatkowo, że dostaniemy równie szybką odpowiedź...

Tagi:

Strony