Trzy Sześć

Trzy Sześć

dodano: 2017-06-20 13:00 przez: Tadeusz Turnau (komentarze: 0)

"Flint tworzy historię no niech mu będzie, ale niestety ja z tym panem dzisiaj stworzyłem legendę" - nawinął, wskazując ręką na stojącego obok Trzy Sześcia, Enson podczas jamu kończącego finał WBW 2009. Każdy, kto widział ich kapitalne starcie z tejże imprezy, wie, że reprezentant Gorzowa ani trochę nie minął się wówczas z prawdą...

dodano: 2017-04-17 18:00 przez: Tadeusz Turnau (komentarze: 16)

Dziś obchodzimy lany poniedziałek. Jedni spędzają go przy rodzinnym stole, drudzy latają po ulicach z wiadrami wody, a inni siedzą przed komputerem i oglądają freestyle’owe bitwy. Konotacji nazwy dzisiejszego święta z wolnym stylem znalazłoby się co nie miara – mógłbym np. zrobić listę najgorszych sucharów rzucanych na free, po usłyszeniu których aż prosi się o kubeł zimnej wody czy też wrócić pamięcią do najmocniej zakrapianych alkoholem występów zawodników sceny battle’owej. Wpadłem jednak na nieco inny pomysł –“ tym razem „lanie” potraktujemy jako bitewną deklasację i przypomnimy sobie pięć najsłynniejszych przykładów tego typu wydarzeń w historii polskiego free.

kategorie: Freestyle, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-24 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Trzy Sześć swoją podziemną obecność zdołał zaznaczyć w trakcie występów na bitwach freestyle'owych (z sukcesami, a starcie z Ensonem to jedna z najbardziej kultowych walk, z której punche wspominane są po dziś dzień) oraz kilku wydanych niezależnie płyt, z których ostatnią było konceptualne "24tv" (recenzja). Wygląda na to, że... to koniec. Warszawiak wystosował bowiem oświadczenie, w którym pisze o braku czasu, entuzjazmu i zapowiada, że nie planuje wydać już żadnej płyty.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2012-10-17 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Zapraszamy wszystkich serdecznie na 4 edycję jednej z największych (jeśli patrzeć na publikę na pewno) bitew w województwie łódzkim - Ozorków Freestyle Battle. OFB tak jak w poprzednim roku, odbędzie się pod patronatem Burmistrza Miasta Ozorkowa już 19 października (piątek) w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie.

Bitwę poprowadzi Green, w jury zasiądą Proceente, Trzy-Sześć, Artens oraz Mateusz Natali, gramofony obsłuży DJ Kaps a Green, Trzy-Sześć i Proceente dodatkowo zagrają koncerty. Wszystko nakręci czujna popkillerowa kamera.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-13 13:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 3)

Trzy-Sześć - Wielki Brat

Sprawdźcie nowy, luźny kawałek od Trzy-Sześcia nawinięty na bicie z "The Watcher" Dr. Dre. Rzadko jaram się numerami nagranymi na znanych, wręcz klasycznych instrumentalach, ale "Wielki Brat" jest naprawdę kozacki!

dodano: 2010-04-19 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 49)
W marcu w warszawskim Harlemie miejsce miała siódma edycja Microphone Masters, czyli zamkniętych pokazowych pojedynków mistrzów wolnego stylu. Kilkunastominutowe walki zawierały trzy rundy i obfitowały w mocne linijki.

Tym razem na scenie pojawili się Muflon, Flint, Trzy Sześć i Theodor. Nasze kamery rzecz jasna wszystko dla was zarejestrowały i już niebawem będziecie mogli wreszcie obejrzeć to, co tam się działo. Póki co dajemy wam mały smaczek.