Josef Leimberg & The Astral Progressions już jutro w Warszawie!

wydarzenie
kategorie: Funk, Jazz, Koncerty, News
dodano: 2018-11-08 16:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Miejsce: 

Klub SPATiF, Al. Ujazdowskie 45, Warszawa

Data: 

2018-11-09 19:00

Już jutro w warszawskim klubie SPATiF wystąpi pochodzący z Los Angeles trębacz i producent mający na koncie m.in. występ na nagrodzonym Grammy albumie "To Pimp A Butterfly" Kendricka Lamara - Josef Leimberg. Znany z upodobania do kosmicznych klimatów oraz płynnego przeplatania jazzu z funkiem i hip-hopem muzyk promować będzie swój solowy album "Astral Progressions", na którym gościnnie pojawił się m.in. sam Kurupt z Dogg Pound! Szczegóły odnośnie wydarzenia oraz próbka muzyki w rozwinięciu.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Kiedy:
09.11 (piątek)
Gdzie: Klub SPATiF, Al. Ujazdowskie 45
Start: 19:00
BILETY

Pełne info prasowe:

Z ogromną radością zapraszamy Was na kolejny wyjątkowy koncert przygotowany we współpracy z CORD Warsaw. W ramach swojej europejskiej trasy koncertowej warszawski Klub SPATiF odwiedzi Josef Leimberg w towarzystwie Astral Progressions Orchestra.

Wkroczyliśmy w nową erę jazzu, gdzie tradycja miesza się z nowoczesnością, a w kosmos patrzy się równie intensywnie, co na hip-hop czy funk. Postacią dobrze reprezentującą tę erę jest Josef Leimberg, który otarł się o ziemskie rozkosze pojawiając się na płycie “To Pimp A Butterfly” Kendrick Lamara czy produkując dla Snoop Dogga. Jednak jego serce ewidentnie przynależy do kosmicznej przestrzeni, co udowodnił na albumie “Astral Progressions”. Mimo że trębacz współpracował z takimi tuzami jak Erykah Badu, Bilal, Terrace Martin, Thundercat, Funkadelic, Dr Dre czy Robert Glasper, to jego najlepszą wizytówką pozostaje ten fenomenalny album.

Leimberg garściami czerpie z tradycji spirytualnego jazzu, ale dodaje do tego również nowoczesne zdobycze z zakresu rytmu i aranżacji. To będzie niezapomniana noc, podróż z jednym z najciekawszych astralnych wędrowców na jazzowej scenie. Josef Leimberg nie potrzebuje światła gwiazd - mimo, że lgną do niego chętnie - sam wyznacza stelarną ścieżkę, po której leci jego muzyka.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>