Feduk i Allj zagrają w Polsce!

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-09-22 17:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Nie da się ukryć, że "Rozovoye Vino" było w te wakacje wszędzie, stając się nieoficjalnym polskim hymnem wakacji, od letnich imprez po komercyjne radiostacje. Nie dziwne więc, że wraz z jesienią ze wschodu nadciągnie do nas nie tylko niż, ale i duet autorów tego numeru...

Nie wystąpią jednak razem, jako, że "Rozovoye Vino" to jednorazowy strzał - ale każdy z nich zagra koncert solowy i na pewno wykona swoją partię z numeru.

Najpierw Polskę odwiedzi Allj, który wystąpi 15 listopada w warszawskiej Stodole, a dzień później w krakowskim Forum. Za to Feduk zawita do Warszawy 22 listopada, by zagrać w Proximie.

Jeśli minione wakacje spędziliście na bezludnej Wyspie to "Rozovoye Vino" sprawdzicie poniżej:

Элджей & Feduk - Розовое вино

Tagi: 

januszeq
pan feduk jasno się wyraził o Polakach w swoim hymnie na me2016. niech spierdala.
ciekavsky
Aż sobie sprawdziłem; niestety nie znam rosyjskiego, ale jeśli translator nie kłamie i "Будь ты тупой поляк-курва" oznacza "gdybyś był głupim Polakiem - kurwą" to zgadzam się przedmówcą.
Michał Kucharczyk
Na bezludnej wyspie nie byłem,a tego gówna nie słyszałem i ten portal to popkiller?przecież ten ruski syf to 100 procentowy pop to jak to jest?
Gosc
Takie małe pytanko bo niby feduk wystąpi w proximie a na ich stronie nie ma nic o jego koncercie. Do tego o alij pisze nawet eska a o feduku tylko wy.
Maja Zielińska
Lubię ich piosenki ale nie mam zabardzo zaufania...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>