Tomb - wywiad-przesłuchanie cz.1: niewysłane płyty, Free Tomb, beef z Bedoesem

Po blisko 2-letniej ciszy Tomb wychodzi z cienia, a my wykorzystujemy ten fakt, by zadać mu serię niewygodnych pytań i wyjaśnić wszystkie kontrowersyjne tematy, których przez ostatnie kilkanaście miesięcy nazbierało się sporo.

W 30-minutowym wywiadzie-przesłuchaniu przeprowadzonym w Yelonky Store poruszamy wątki niewysłanych płyt, długiej ciszy, beefu z Bedoesem i Śliwą, dopisków "Free Tomb" pojawiających się w opisach, wycieków numerów na kanale Panteonu, dissów od niedoszłych podopiecznych, odejścia z SB i Stopro oraz aktualnych stosunków czy współpracy z Krzysztofem Kozakiem i jego roli w finalnym domknięciu i wysłaniu "Wystudzonego Temperamentu 3". Rozmawiamy też o obecnym podejściu i najbliższych planach. Dziś pora na część pierwszą, jutro druga połowa!

A w części pierwszej: Czy nie wysłanie płyt było celowym nawiązaniem do pierwszej sytuacji i "testem" na wytrwałość fanów? Dlaczego finalnie płyta wydana jest w ręcznie podpisanym pudełku DVD a nie normalnie? Dlaczego przez długi czas przy wypuszczanych numerach widniał dopisek "Free Tomb"? Czy brak tłumaczeń a równocześnie wypuszczenie numeru "Wyślij płyty" czy przerabianie wypowiedzi Ensona o 2-letniej przerwie miały dodatkowo prowokować dyskusje? Jak wyglądała i skąd wynikła współpraca z Krzysztofem Kozakiem, który wspominał w wywiadzie, że pomagał Tombowi wyjść na prostą? Co uważa o opiniach, że jest ostatnią osobą, która powinna cisnąć Bedoesa za jego wpadki, mając niewyjaśnione tematy na koncie?

Rozmawiał: Mateusz Natali
Montaż: Mateusz Natali

Wywiad przeprowadziliśmy w sklepie Outside Wear, Yelonky Store przy ul. Powstańców Śląskich 61 w Warszawie.

Tagi: 

jprdl
Teoembe chuj ci w gębę, ale i tak ty > SB
filozof
kurwa jaki to debil, musialem to napisac po 4min wywiadu, cisne dalej, nie wiem mati czy dam rade do konca
Regina Falangie
same here
Młody
Straszne dno. Wstyd, że robicie z kimś takim wywiady. Wszyscy powinni o nim zapomnieć
jprdl
Hahs co on pierdoli w tym wywiadzie, Tomb wielki męczennik polskiego rapu, każda krzywa akcja/prowo z jego strony to tak naprawdę samobiczowanie w celu przemiany duchowej. Święty człowiek.
haha
zaplanował że nie wyśle płyt...
Komsi
Ale łapy chude xd Idź na siłke czy coś gościu bo wyglądasz na wychudzonego
polski rap gówno
natali, który to cykl diety heroinowej?
Syn bozy
Nie wiem czy tylko ja odnosze to wrazenie ale ciag komentarzy brzmi jakby wyszedl z pod reki dzieciakow ktorzy Dalej przed rodzicami ukrywaja fakt ze chodza do kosciola w niedziele spedzajac ten czas na murku uzywajac tych samych punchline we freestyle podczas mszy swietej. To pytam, a gdzie przebaczenie- przyznaje sie do grzechow I wydaje sie byc pokorny I szczery.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>