Koniec Hip Hop TV - oświadczenie stacji

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-27 14:04 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 6)

Redakcja stacji telewizyjnej Hip Hop TV ogłosiła zakończenie działalności. Kanał, który ruszył w marcu ubiegłego roku, zostanie zastąpiony stacją Eska Rock TV. "Wierzyliśmy, że uda nam się zyskać większy zasięg i więcej czasu na dotarcie do naszych odbiorców, włożyliśmy dużo pracy i serca w rozwój stacji, ale decyzja Zarządu jest nieodwołalna, a projekt został uznany za nieopłacalny" - napisali pracownicy Hip Hop TV, ogłaszając tym samym koniec kanału.

 

Leszek Kozioł, wiceprezes Grupy ZPR Media odpowiedzialnej za stację dla portalu Wirtualnemedia.pl: "Hip-hop jest kulturą uliczną, ze wszystkimi jej aspektami i specyfiką. Telewizja koncesjonowana wiąże się natomiast z pewnymi ograniczeniami, dotyczącymi zarówno warstwy słownej, jak wizualnej prezentowanych treści. Nie możemy na przykład emitować treści niecenzuralnych, którymi naszpikowane są klipy hiphopowe".

Serwis Wirtualnemedia.pl poinformował, że jednym z powodów tego kroku były fatalne wyniki oglądalności Hip Hop TV. Udziały stacji w rynku w pierwszym półroczu 2017 roku wyniosły 0,01 proc.

Stacja zmieni nazwę na Eska Rock TV, celując w fanów rockowych brzmień. Poniżej pełna treść pożegnania redakcji HH TV z odbiorcami.

 

Tagi: 

Niecny Pornograf
I bardzo dobrze. Zważywszy na to jak przytłaczająca ilość chłamu rozbrzmiewała na tej stacji to dobrze, że zduszenie w zarodku nastąpiło dość szybko.
Gnur
Tak kończo frajerzy xD
zlef
trochę szkoda, ale puszczanie "młodego gówna popkillera" i kału wbiło tylko ostatniego gwoździa do trumny...
Komsi
Nie wiedziałem nawet, że coś takiego było xD Grali tam w ogóle Ameryczkę czy tylko polsza?
Wwa
a co byscie chcieli sluchac j...policje chwdep zlef gowno to ty masz w mozgo ( sory zamiast mozgu ) czasy sie zmieniaja to juz nie chlopaki z osiedla tylko dla kasy to robia
FRASZCZ
No i kolejny kanał z hip hopem poszedł się jebać

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>