Kontrowersyjny raper napadł na warszawskie radio!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-03 12:11 przez: Kontakt (komentarze: 16)

Skandal, szok, niedowierzanie - to chyba pierwsze słowa, jakie cisną się na usta po wczorajszej audycji Hip-Hop Kampus na antenie warszawskiego Radia Kampus. Podczas audycji doszło do szarpaniny i przejęcia radiowego studia przez człowieka, przedstawiającego się jako raper, "któremu odmówiono udzielenia patronatu medialnego". Prowadzący tę audycję Proceente i DJ Anusz wydali już specjalne oświadczenie na ten temat.

Jak można się dowiedzieć z poniższego zapisu audio kilka minut po godzinie 22:00 do studia Radia Kampus wtargnęła grupa osób, która przejęła kontrolę nad audycją:

Hip-Hop Kampus z 2 marca 2017 / rozpierdol audycji & Kicz-Core mixtape!

Radio Kampus APOKALIPSA. KICZ-CORE 2017 !!!

Mikrofon i konsoletę przejął osobnik, który swój desperacki krok tłumaczył niechęcią radiowej redakcji do swojej twórczości. Ten nieznany szerzej artysta przez kilkadziesiąt minut okupował radiowe studio, puszczając w eter utwory ze swojego nadchodzącego mixtape’u. Jednocześnie na fanpage’u Hip Hop Kampusa zaczęły się pojawiać dziwne posty, publikowane najpewniej przez agresora i jego ekipę. Screenshoty tych publikacji podesłał nam jeden z zaniepokojonych słuchaczy.

Prowadzący audycję Proceente i DJ Anusz odzyskali kontrolę nad studiem dopiero na minut przed godziną 23:00. Z ich strony zostało już wystosowane specjalne oświadczenie:

"W związku z nadzwyczajnymi wypadkami, jakich ofiarą padła wczoraj nasza audycja, postanowiliśmy wydać specjalne oświadczenie. Jesteśmy zszokowani i głęboko zasmuceni bezceremonialną napaścią, jakiej na studio radiowe dokonał w czwartkowy wieczór nieznany nam artysta. Zarówno on sam, jak i towarzyszący mu osobnicy posunęli się do rękoczynów, uniemożliwiając nam prowadzenie naszego cotygodniowego programu na falach Radia Kampus. W ponad 10-letniej historii Hip Hop Kampusa nie było nigdy takiego przypadku, aby jakiś niespełniony i sfrustrowany twórca posunął się nie tylko do agresji werbalnej, ale również fizycznej. Jako hiphopowi aktywiści stanowczo sprzeciwiamy się takim ekscesom, które godzą nie tylko w dobre imię naszego Radia, ale także utwierdzają negatywne stereotypy kultury hip-hop wśród społeczeństwa. Oświadczamy, że wobec sprawcy wczorajszego wrogiego przejęcia audycji zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje."

Do sprawy nie odniosło się póki co kierownictwo radia. Będziemy informować o dalszym rozwoju sytuacji. Poniżej kilka zdjęć, które otrzymaliśmy na redakcyjną skrzynkę.

Galeria

reklama
Australian
Jakaś gówniana akcja promocyjna a nie napad.
Lewii91
Wątpię, aby to była promocja. Ten koleś zrobił gówno, z audycji Procenta puszczając swój mixtape. Uszy mi więdną, i te teksty. Jak można być takim desperatem?
Semper
A jdenak. Proceente jest nawet gościem na tym mixtejpie który ten ziomek promował w trakcie "przejętej" audycji :D
Dm
Trzeba jakoś nadrobić brak talentu
Elo234
Przesz to Skajsdelimit.
DPG
Zenada, troche im nie wyszlo, slychac ze to wyrezyserowane bylo, jaki kraj taka gangsterka!
Youyou
Łoooo kozacko, nareszcie coś się dzieje
prowo
Żeby wejść do studia radia kampus trzeba wypełniać mnóstwo formalności, wpisywać się na listy, pokazywać dowody itd., byle jaka ekipa sobie nie może tam po prostu wejść, prowo.
Kamilek
Chyba wyświetlenia spadają skoro robicie takie clickbaity.. Shame on you
m
Z mojego internetowego sledztwa wynika, ze do grupy najbardziej podejzanych raperów naleza: Skajsdelimit, Fabio E. Luka z Rimini i Diablo Diablik. Pytanie ktory dopuscil sie tego haniebnego czynu?
Anonim
Przecież na nagraniu z audycji ziomek otwarcie mówi kim jest. Fabio.
Semper
Cała akcja to fejk. Koleś w trakcie audycji promował swój mixtejp, na którym jednym z gości jest... Proceente xD
Baku Baku
Wali na kilometr akcją promocyjną.
lechroch
jakie gowno, slychac ze feej, sztuczniej sie nie da... a muzyka? szkoda strzepic ryja....
.......
To akcja promocyjna plocente i skajsa
hip hop łamie mi serce, kiedy patrze na was
szkoda tracić czasu nawet na sprawdzenie tego niusa, nie wspomne o "rebelianckim mixtapie"

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>