Grube Jointy 3 i zaskakujący zwrot akcji!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-12-18 13:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Grube Jointy to inicjatywa wyrażająca muzyczny sprzeciw przeciwko karaniu za posiadanie narkotyków i walcząca o legalizację. Pod szyldem tym ukazały się 2 składanki, na których swoje numery dorzucili m.in. Sobota, Sokół czy donGURALesko. Teraz otrzymujemy komunikat odnośnie części trzeciej - komunikat zaskakujący i godny uwagi.

Zresztą sprawdźcie sami, nie zdradzam o co chodzi by nie spoilerować.

Grube Jointy 3

sasori
O k**wa, ale typ przekoszony od ćpańska
boni
bez kitu
thc87
no to mam przejebane, ponieważ jestem ateistą :(
O.
Jak ktoś jest przekoszony to nie ten typ koleszko. Znam kilku inteligentnych ludzi którzy już nie lecą a w przeszłości jedyne czego nie odmawiali to pacierza i mimo to poziom rozmowy z nimi to kosmos w porównaniu do komentarzy tu czy gdziekolwiek indziej. A co do filmu wyskoczył mi jakies 30 min po opublikowaniu w piątek w nocy, robi duże wrażenie i może komuś pomoże. ;)
jacc
To już są jaja... Wszystkiego się spodziewałem ale nie tego. Koniec Grubych Jointów. Większego syfu już dawno nie widziałem...
Michał
A resztę utworów słuchałeś?
Rozum
lata badań ekspertów poszły na nic bo typ mówi że trawka uzależnia jak hera i lsd. Fuck Logic
hehhhhhh
tylko że lsd nie uzależnia ;d
Herku
Ty się mylisz. Byłem uzależniony od psychodelików psychicznie. Wszystko może uzależnić... Przełamałem to chore uzależnienie pasją do odmiennych stanów świadomości. Poznałem wiele technik naturalnego wchodzenia w te stany. Ale zanim to zrobiłem to ćpałem co tydzień w chuj mocne dawki psychodelików. Więc proszę cię, nie wierz w te brednie, że nie da się od czegoś uzależnić.
Xiemx
Naturalne techniki? Na przykład? Bo nie powiem zaciekawiles mnie :D
NoName
Dobrze gada co do uzaleznienia . Nie wiem skad kolego bierzesz informacje ale lsd jest mniej uzalezniajace od ziola . Sam mam 7 kartonikow i jakos nie czuje potrzeby ani ochoty konsumowania . Gdybym natomiast mial jointa w szufladzie na bank bym go spalil .
potfierdzoneinwo
gdyby jeszcze powiedział bóg to byłbym w stanie to zrozumieć, ale jezus chrystus? co to kurwa kółko chrześcijańskie? klub przyjaciół jezusa chrystusa? na chuj propagować religie? wiare to co innego ale religie?
emzi
Jezus nie jest religia, a Kościół katolicki tylko buja się na Jego fejmie by być wiarygodnym.
Herku
Oczywiście, że Jezus nie jest religią, ale z drugiej strony na tym video został przedstawiony poprzez Kościół... Polecam album AK47 - Czyściec...Tam jest prawdziwa duchowa treść, bez dogmatów religijnych. Ten koleś doszedł do takiego poziomu świadomości do jakiej nie doszedł nikt w polskiej muzyce...Ani Bisz, ani Tau, ani Gural(nie wiem kto jeszcze zgłębia te tematy)... Tak czy siak coś jest na rzeczy, coraz więcej takiej treści pojawia się nawet w samym polskim rapie...Wszędzie szamany, Jezusy itd. Dobry czas w społeczeństwie, zły czas w państwie...Będzie jeszcze większa inwigilacja i restrykcje radykałów także wchodźmy wgłąb siebie i budujmy we wspólnocie
głowapcv
Komentarz został usunięty przez moderatora.
hedonistos
tylko ja miałem jakieś dziwne odczucia podczas osłuchu tego? gość brzmi jak sekciarz, hipnotyzer. do tego tak mega manipulacyjny podkład. ja nie ufam takim treściom, sorry.
Krzynió
Cześć. Szukam od kilku dni tego wideo które teraz jest już filmem prywatnym, czy ma go ktoś może zapisanego i chciał by sie podzielić?
Kubsonnaan
Też szukam tego klipu przypomniał bym sobie ten bit z przejścia kiedy wchodzi ten koleś tym głosem,

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>