"Panda" Desiignera jest już większym hitem niż jakikolwiek utwór Future'a!

Niewiele ponad miesiąc temu, przed wydaniem "The Life Of Pablo" Kanye Westa, jeszcze nikt nie wiedział kim jest Desiigner. Już podczas show Kanyego w Madison Square Garden wszyscy myśleli, że na "Father Stretch My Hands pt.2" i "Freestyle 4" występuje gościnnie Future. Mylili się, ponieważ był to najnowszy członek G.O.O.D. Music, czyli pochodzący z Nowego Jorku Desiigner. Łudząco podobna maniera głosu, chwytliwe teksty i meldoyjne flow sprawiły, że szybko ogłoszono młodego rapera kopią Future'a. Teraz okazało się, że hitowe "Panda" Desiignera na listach przebojów radzi sobie dużo lepiej niż jakikolwiek solowy utwór lidera Freeband Gang.

"Panda" plasuje się obecnie na 14 miejscu na liście Billboard Hot 100, natomiast utwór Future'a, który był na najwyższym miejscu to "Where Ya At" z Drake'iem, które zajęło u szczytu popularności "zaledwie" 28 miejsce. Nawet takie hity jak "Move That Dope" z Pharellem i Pusha T, "March Madness" czy "Fuck Up Some Commas" plasowały się najwyżej odpowiednio na miejscach 46, 35 i 55. Jedynie "Jumpman" z projektu "What A Time To Be Alive" było wyżej niż "Panda", ponieważ na 12 miejscu, ale nie ma co się oszukiwać, w tym przypadku motorem napędowym był Drake. 

Przy "Panda" na ring wychodził bokser Adrien Boner przed swoją walką z Ashleyem Teohpanem, a podczas kochanej przez Amerykę Wrestlemanii w akompaniamencie hitu Desiignera wychodził legendarny Shaquille O'Neal. Tymczasem słuchacze nadal czekają na jakikolwiek pełnoprawny materiał od 18-letniego rapera z Brooklynu.

 

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>