Snoop Dogg "Bush" - mamy projekt okładki i video ze studia

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-09 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 5)

Premiera nowego albumu Snoop Dogg'a coraz bliżej. Oczekiwany przez sporą rzeszę fanów krążek "Bush" ma zostać wydany jeszcze w tym miesiącu - póki co wiemy jak będzie wyglądać płyta, dzięki zaprezentowanej właśnie okładce a właściwie dwóm okładkom.

Jedna z nich - według zapowiedzi, ma byc przeznaczona na wersję "clean", natomiast druga - skończona, powędruje na wersję normalną (explicit). Cover moim zdaniem wygląda... hmm - jakby to powiedzieć... kosmicznie, ale to w końcu Snoop Dogg więc na tym etapie kariery chyba każdy z nas zdołał się już przyzwyczaić do jego dziwactw i ekscentryczności.

W końcu poligrafia zawsze ma drugorzędne znaczenie - najważniejsze są wydobywające się z głośników dźwięki a te na chwile obecną zapowiadają się nieźle, nawet trochę funkowo o czym świadczy poniższy materiał ze studia. Klimatycznie przypomina to produkcje Pharrell'a z wydanego przez dekadę krążka "R&G: Rhythm & Gangsta" (w tym świetnego "Let's Get Blown")... zresztą, sprawdźcie sami:

Tagi: 

Anonim
Tyle Świetny niusów jednego dnia
Dogg
Nie będzie wersji clean, a album nie wyjdzie w marcu jak to było zapowiadane niby. Okładek było chyba z 10 a wszystko to służy promocji albumu BUSH. Jak dla mnie album niech ma okładkę tą , która wyszła jako pierwsza bo jest mega zajebista.
dogg
Album wyjdzie 12 maja a preorder już na itunes możecie zamówić.
dogg
singiel już u mnie lata w głośnikach i jest mega zajebisty itunes.apple.com/us/album/bush/id961256177

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>