Bosski Firma "Uliczny przekaz dla dobrych ludzi" - nowy album w drodze

27 lutego odbędzie się premiera najnowszej solowej płyty Bosskiego Romana zatytułowanej „Uliczny Przekaz Dla Dobrych Ludzi”. Nowy solowy album Bosskiego wydany będzie pod nazwą Bosski Firma „Uliczny Przekaz Dla Dobrych Ludzi”. Jest to album utrzymany w klasycznym stylu Firmy, na którym nie zabrakło odniesień do rewelacyjnie przyjętej „Drużyny Mistrzów”. "Bosski jeszcze bardziej rozwija na krążku techniczne flow i eksperymentuje" - czytamy w info prasowym.

Lata 2015 i 2016 są dla mnie szczególne – mówi Bosski Roman. –  Przypada na nie piętnasta rocznica mojego zawodowego uczestnictwa w świecie polskiego rapu i pracy scenicznej. „Uliczny Przekaz Dla Dobrych Ludzi” jest chyba jakimś podsumowaniem tego okresu.

Ta płyta, to klasyczne Firmowe brzmienie, techniczny rap i bosskie flow, duża porcja motywacji i ulicznego hartu ducha, uczta dla wielbicieli prawdziwego polskiego rapu. Zero metrosexualnosci, seplenienia i pierdolenia! Nie jest to jednak chodnikowa szczekaczka pełna wulgaryzmów. Rozwijam się, dbam o potężny ładunek motywacyjny na krążku, nie brakuje też moich dość metafizycznych przemyśleń – dodaje raper.

Uroczysta premiera płyty „Uliczny Przekaz Dla Dobrych Ludzi” odbędzie się podczas festiwalu Tajne Komplety w Krakowie 28.02.2015. Album na rynku pojawi się dzień wcześniej nakładem Fonografiki.

Nowy krażek nawiązuje do klasycznego ulicznego klimatu znanego z wydawnictw zespołu Firma a duża część utworów z płyty jest pisana pod kątem kolejnego albumu Firmy – kontynuuje Bosski. – Jednak, z uwagi na wielość projektów i problemy z synchronizacją zespołu, postanowiłem nie czekać dłużej i wydać kawałki, na jakie ludzie czekają już teraz.

Tracklista:
1. Moje życie (prod.Ive)
2. Od 15 Lat  (prod.Ive)
3. Uliczny Przekaz Dla Dobrych Ludzi (prod.Ive)
4. Pod Prąd (prod.Ive)
5. Rozterki Dobrej Dziewczyny (prod.Ive)
6. Nie Mam Czasu Na Smutek (prod.Bngrski)
7. Pokonujac  Słabości i Przeszkody (prod.Ive)
8. Przemyśl Sobie Przpał (prod.Bngrski)
9. Wychowany Ulicą ft.Kaczy, Dudek (prod.Zich)
10. Podziemny Krąg (prod.Bngrski)
11. Nasz Świat (prod.Ive)
12. Polska (prod.Webster)
13. Druga Połowa (prod.Bngrski)
14. Nie Będzie Powrotu (prod.71Ghost)
15. Prawdziwe Bogactwo (prod.Zich)

hehehehehehehehe
Bosski to słaby wack który leciał na umiejętnościach Popka albo Kaliego chociaż ten 2 ma target na gimbaze, a 1 nawija dla pseudo uliczników.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>