Onar feat. Luka "Wszechświat" - teledysk

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-09-08 15:00 przez: Step Records (komentarze: 3)

Onar ft. Luka - Wszechświat

Po "1000e serc" czas na następny klip promujący nadchodzące solo Onara. Album swoją premierę będzie miał 24 października. Znany jest także wygląd okładki, za którą w całości odpowiada Grzegorz Forin Piwnicki. "Autodestrukcja" zostanie wydana w wytwórni Superelaks / Step Dystrybucja.

Scenariusz i reżyseria to dzieło Michała Jagiełły. Specjalne podziękowania dla STScI za udostępnienie zdjęć z teleskopu Hubble'a (http://hubblesite.org ). W teledysku zagrali Michał Jagiełło i Joanna Koc.

- Staram się robić płyty spójne i w określonym klimacie, a nie przekrojowe, czyli dla każdego coś dobrego. "Wszechświat" jest mocnym punktem na mojej płycie, ale nie brakuje oczywiście innych, dlatego też nie miałem problemu, żeby odrazu wybrać 4 single, które będą ją promować. Klimat mocny, dojrzały, kilka historii o miłości i o życiu – powiedział Onar. Artysta odniósł się również do samego klipu, a także nadchodzących obrazów. - Robimy klipy różne i z różnymi osobami. Ten singiel został pokazany w ten sposób, następny będzie bardzo prosty i wystąpi w nim znany aktor ze starych czasów, który będzie mówił o swoim życiu. Kolejny to studyjna petarda jakich mało, a więc różnorodność w obrazie i stylu.

Ze względu na liczbę gości album jest mocno solowym materiałem. Na Autodestrukcji gościnnie w charakterze wokalnym pojawia się tylko Luka. - Miałem ochotę zrobić coś solowego. Chcę pisać zwrotki i zapraszać gości do refrenów – dodał Onar. Za jeden z refrenów na albumie odpowiedzialny jest również Dj Grubaz.

Tracklista:

1. Daj mi rękę
2. Dorosłe dziecko
3. Starerzeczy/Nowerzeczy
4. Ptaki na niebie (feat. Luka)
5. 1000e serc
6. Sinusoida
7. Wszechświat (feat. Luka)
8. Nobody knows (feat. Dj Grubaz)
9. Smutny rap
10. Wolne atomy
11. Do lustra
12. Jutro

Wraz z pojawieniem się klipu rusza preorder albumu. Autodestrukcję zamówisz na preorder.pl
Dla zamawiających krążek przedpremierowo przewidziano dwa specjalne pakiety:

1. Płyta w wersji de luxe (2CD standard plus instrumentale), do tego specjalny pakiet naklejek związanych z płytą (vlepki wielkości opakowania CD zaprojektowane przez Forina). Wszyscy którzy kupią album otrzymają na maila album mp3 wraz z pełną poligrafią w cenie zestawu. Liczba zestawów jest ograniczona do 1000, a ich cena to 39.99
2. Pakiet pierwszy wraz z okazjonalną koszulką w cenie 109 zł.

Teledysk powstał przy wsparciu marki Outside Wear.

Onar ft. Luka - Wszechświat

Tagi: 

Runberf
O proszę jak Onar zmądrzał i zaczął tworzyć ambitny rap, tym razem opowie nam co nieco o wszechświecie, pro-beka w chuj z typa :D
oho
ta, ambitny emo rap
boomtin
onar spoko typ ale wydaje szybciej płyty niż angelina jolie adoptuje kolejne dzieciaki... absolutnie przejadł mi się i nie zmienią tego najbardziej wykręcone produkcje.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>