Hezekiah "Chcę przełamywać bariery, eksperymentować i być pionierem" - videowywiad (Hip Hop Kemp 2013)

Hip Hop Kemp 2014 już za nami, tłumaczenia 10 zagranicznych wywiadów, jakie udało nam się przeprowadzić w tym roku, już ruszyły, ale zanim zaczniemy publikować nowe materiały, postanowiliśmy puścić wreszcie w świat zeszłoroczne, niepublikowane do tej pory rozmowy. Wcześniej w tym miesiącu ukazał się nasz półgodzinny wywiad z Mursem, w kolejce już czeka RA The Rugged Man, a teraz mamy dla was wideowywiad z Hezekiah.

Filadelfijski raper/producent/wokalista Hezekiah debiutancką płytę "Hurry Up and Wait" wydał już prawie 10 lat temu, w 2005 roku, ale wiele osób w Polsce zwróciło uwagę na artystę dopiero przy okazji jego współpracy z Soulpete'm i teledysku do singlowego "Dead Or Alive" z "Soul Raw". W rozmowie z nami Hez opowiedział m.in. o swoich początkach jako producent, o tym, czemu jego debiut "Hurry Up & Wait" ukazał się "przez przypadek", o inspiracji Michalem Jacksonem i Rickiem Jamesem, samplowaniu stand-upu Chrisa Rocka czy o swoich planach nadania muzyce trap "duszy" i stworzenia brzmienia "soulful trap music". Artysta zdradził też, kogo ze swoich wieloletnich współpracowników spotkał twarzą w twarz po raz pierwszy na zeszłorocznym Kempie, nad jakimi projektami teraz pracuje i kogo będziemy mogli usłyszeć na jego płycie producenckiej.

Rozmowa, tłumaczenie: Marcin Natali
Kamera, montaż: Jacek Kowalczyk

Hezekiah - interview / wywiad (Hip Hop Kemp 2013, Popkiller.pl)

Tagi: 

Connor

Ujrzymy zapowiadany już od x czasu wywiad z DMXem? Dostanę w końcu jakąkolwiek odpowiedź? Z góry dzięki.

Marcin Natali

Cytując siebie sprzed 2 tygodni z komentarza pod wywiadem z Mursem... ;)

"

Dzięki wielkie wszystkim! :)

Co do wywiadu z DMXem, to już dawno przetłumaczony, ale niestety napotkaliśmy pewne problemy techniczne z wideo... Mam nadzięję, że uda nam się z nimi uporac i jakoś niedługo się ukaże wywiad, bo wyszedł fajnie, około 12 minut rozmowy. Dzięki za cierpliwośc. Pozdr."

Niestety bez zmian narazie. Pozdr.

Connor

A to sorry :/ Po prostu nie wchodziłem już w tamten wywiad :) Czekam z niecierpliwością :P

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>