Bezczel "W głębi duszy" - teledysk

video
dodano: 2014-03-05 20:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Bezczel - W głębi duszy

"W głębi duszy" to kolejny singiel z zapowiedzianej na 14 marca solowej płyty Bezczela "Słowo Honoru". Za muzykę w tym utworze odpowiada młody producent Świerzba. Gramofony DJ Perc. Zdjęcia do klipu zostały zrealizowane przez delaflow.com dzięki wsparciu marek The One oraz Patriotic.

 

 

Pow-Wow, Indiański smyk
,,Z twardą gardą, zawsze musisz iść przed siebie, przez oszukańcze życie, twardo stąpaj po ziemi, blablabla, nie usłane różami, blablabla, dokonuj wyborów, blablabla, idź swoją drogą, blablabla...". Kurwa, ten wałek powinien się nazywać ,,W lirycznej głębi dupy", bo żeby zmieścić w jednym wersie tyle ojebanych tekstów i puścić to w świat, to trzeba albo nie mieć wstydu, albo z lektur szkolnych znać tylko abecadło.
fat_mike
Teledysk prawie dobry. Prawie dobrze skopiowany prawie dobry pomysł, prawie dobrze nakręcony i prawie dobrze reżyserowany. Mimo to wszystko, właściwie to się nawet jaram - widać, że czasem coś się rusza w tej materii.
Baku
@Pow-Wow Moim zdaniem jest to dobry kawałek.. nie wiem czemu ludzie nie odróżniają typowego klasycznego trueschool'u od na przykład tego kawałka.... Jest mowa o tym jak wymieniłeś powyżej tekstów, których jest już aż do wyrzygania no ale sama puenta nuty polega na tym żeby się nie poddawać i iść dalej... nie słucham już długo takich nut ale nie którym ludziom to potrzebne ;) Szanuje Twoją opinię na ten temat, nie jest to hejt z mojej strony ale wolę słuchać takiego czegoś co nawiązuje i odnosi się do robienia czegokolwiek a nie marudzenia jaki to świat jest chujowy blablbla ;) dla mnie props choć i tak pewnie za dużo takich nut na tej płycie ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>