Diamond D "The Diam Piece" - nowy album w drodze!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2014-02-13 18:28 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Najlepszy raper wśród producentów i najlepszy producent wśród raperów" - tym terminem nieraz okrzykiwany bywał legendarny Diamond D z D.I.T.C., który mimo wieku (1969 rocznik!) wciąż ma zajawkę na produkcję i nagrywanie. Przekonałem się o tym osobiście, gdy po 100-minutowym wywiadzie-rzece z D.I.T.C. Diamond poprosił mnie bym oprowadził go po warszawskich sklepach z winylami, bo chciał poszukać sampli.

Ciekawe, czy z któregoś zrobił użytek przy okazji tego projektu... Diamond D zapowiedział bowiem, że już wiosną ukaże się jego kolejny album, mocarnie obsadzone "The Diam Piece"!

Pete Rock, Fat Joe, Talib Kweli, Pharoahe Monch, Black Rob, Rapsody, Hi-Tek, Kurupt, Elzhi, Skyzoo, Tha Alkaholiks, Camp Lo, Smif-N-Wessun, Scram Jones, A.G., Nottz - to tylko niektórzy goście na albumie Josepha Kirklanda, który będzie z tego co widzimy czymś pomiędzy płytą producencką a solową. Poniżej trailer projektu, a ja już zacieram ręce jak raperzy na klipach.

Diamond D - The Diam Piece (Album Trailer)

kurtis
Łooo ale będzie rozpierdol tą płytą coś czuje!
Kobe
Pamiętam wywiad z D.I.T.C rozwiali wiele spraw związanych z Fat Joe, rzeczywiście Diamond jest "kotem" albo jak kto wwoli starym KOCUREM juz :D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>