Cira "Lazy Champ" - teledysk

dodano: 2013-04-28 15:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 3)

RAP ONE SHOT S05E08: Cira - Lazy Champ

W ósmym odcinku piątej serii Rap One Shot zaprezentował się reprezentujący Białystok Cira. Kawałek "Lazy Champ" jest specyficzny, bo zarapowany w całości po angielsku! Bitem zajał się Szatt z ekipy Nocne Nagrania, autor muzyki na ostatnim albumie rapera - "Plastkowy kosmos", gdzie "Lazy Champ" był bonus trackiem. Warto również wspomnieć, że jest to pierwszy z serii one shotów nagrywanych w Białymstoku.

Tagi: 

DYnua
Lepiej żeby zarapował to po polsku bo bit miazga,jakoś drażni mnie nasz akcent w nawijce po angielsku.
gostek
Taki odbiór brzmienia bierze się z tego, że jeśli poslugujesz się językiem na codzień to część słów się łączy w zbitki i staje się mniej wyraźne. Ale myślę, że to akurat nie jest problemem(w końcu wymowa to coś bardzo specyficznego i zależnego od wielu czynników, m.in. barwy głosu). Większy problem widzę w samej formie - bo o ile Cira po polsku używa bardzo często skomplikowanych rymów, homonimow czy innych fajerwerków, to ten tekst bije straszną prostotą. A z taką prostotą, cytując klasyka, 'macie tu cosinus szans'. Na pewno Cirę stać na więcej, ale do poziomu kawałków po angielsku choćby VNM jeszcze dużo brakuje. Just keep tryin' ;)
szellix
akurat Cira ma dobry akcent i mi to jakoś nie przeszkadza, laik wpierdala dużo wstawek po angielsku, mes też i jakoś to fajnie pasuje, a taki bonus po angielsku to pokazanie, że może zrobić praktycznie wszystko

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>