White House & Miuosh "Mój Kodex" - teledysk

dodano: 2012-09-20 16:10 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 9)

White House & Miuosh - Mój Kodex

Prezentujemy kolejny teledysk promujący czwartą odsłonę "Kodexu", legendarnego projektu producenckiego tworzonego przez Magierę i L.A. Tym razem klip powstał do utworu Miuosha zatytułowanego "Mój Kodex".

Wpierdol
Klip klimatyczny, bicik jeden z lepszych na płycie, a zwrota mistrzowska. Nie jestem fanem Miuosha, nie słucham go na co dzień ale ten numer to jeden z lepszych na nowym Kodexie. Z kolei ten wjazd to whuj bomba: "Ja wpierdalam się z kopem na twój metraż , a gdy wjeżdżam to z membran czuć zapach miejsca w którym mieszkam" Dobrze przyśpieszone, sztosik jednym słowem.
ej
ta, klimatyczny, przedstawiajacy hiphopowcow jako patologie, brawo.
Myśle co widze
co autor chciał przekazać teledyskiem??? wywołać strach?? mam się bać??? żal...
Koneser
Ogólnie kawałek dobry w huj ale te klipy do KODEXU 4 to jest jakiś kurwa żart wszystkie do dupy zwłaszcza DGE co to kurwa jest DRUGA AMERYKA ????
keke
ty chyba sobie baranie jaja robisz. w ameryce to był długi okres rozwoju i kształtowania muzy rap a taki tępak jak ty myśli że można wciąć ogólną koncepcje formy rapu na grunt polski i odciąć się od amerykańskiej golden ery i wczesniejszych czasów mc. tak to kurwa druga ameryka, bo wolę ją niż ten chłam polskich raperów i słuchaczy nie wiedzących nawet kto to jest big pun. wypierdalaj do disco, wypowiadanie zostaw świadomym słuchaczom.
ogar
Dla potomnych ten klip to ewidentna inspiracja klipem - justice "stress" :)
jarajaraj
najgłupszy teledysk jaki widziałem masakra co za gówno a kawałek dobry
ixow
teledysk mimo że fajnie zmontowany to zupelnie nie pasuje mi do klimatu tego zajebistego kawalka-teledysk pseudo gangsterka szkoda bo kawalek zasluguje na dobry teledysk
zapomnij
kawałek gówniany, mam nadzieję że postara się nagrać jakieś mocne kawałki na przyszłą płytę...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>