Pyskaty "Pasja" - nowa płyta weterana już niebawem!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2012-05-13 14:00 przez: Krzysztof Nowak (komentarze: 5)
Jak informuje Aptaun Label już 22 czerwca tego roku ukaże się długo oczekiwany drugi solowy album warszawskiego weterana - Pyskatego.

Jak na razie nie wiemy zbyt wiele o nowym wydawnictwie, które będzie nosić tytuł "Pasja", ale poniżej prezentujemy info prasowe, które nieco przybliży Wam, czego można się spodziewać po krążku.""Pasja" to oparty na koncepcie album, będący nie tylko zapisem drogi autora przez różne etapy jego życia, ale przede wszystkim barometrem niejednokrotnie skrajnych uczuć tej "podróży" towarzyszących. To klasyczna w brzmieniu, pełna emocji płyta, będąca wyprawą wgłąb psychiki rapera nieuchronnie zmierzająca do odpowiedzi na pytanie - "dokąd zmierzam?".

Jak mówi sam Pyskaty w niedawno udzielonym wywiadzie (czytaj więcej TUTAJ): "(.) album ten na bank nie będzie typem składanki czy miksu różnych klimatów i utworów poruszających standardowe dla mnie tematy w ten sam co wcześniej, tylko nieco odświeżony, sposób. To nie będzie 'Pysk W Pysk 2'"."

reklama
HARLEM
Czekam :)
Ziomuś
Czekam z chujem w ręku
Anonim
warto zaznaczyć, że sam Pyskaty twierdzi, że to będzie jego najgorsza płyta.
Grand Agent
ja tam czekam z niecierpliwością . Pyskaty Skurwiel zawsze spoko!
szpadibejbi
fakt, ze nazywa swoja plyte najgorsza jest troche niepokojacy.. ale i tak czekam strasznie, pwp przetrwalo 3 letnia probe czasu, ciekawe jak bedzie sa ta plyta, w wywiadzie mowi, ze osoby ktorym dal do odsluchu byly bardzo zawiedzione, ale ich zdanie wzrastalo z kazdym przesluchaniem, ja tak mialem z pwp, takze jestem ciekaw

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>