Pharoahe Monch "Desire" (Diggin' In The Videos #149)

Skończyliśmy Single Dekady, wracamy więc z Digginem, zaczynając od postaci, która często pojawiała się w rankingach najlepszych płyt ostatniego dziesięciolecia. Jednak nic dziwnego - Monch to raper naprawdę nieprzeciętny.

Liryczny kolos, który zdaniem wielu Amerykanów docenić może w pełni tylko ten, kto angielski (oficjalny i potoczny) zna naprawdę wybitnie. Niesamowicie charyzmatyczny zawodnik z potężnym, ciętym flow.

Tytułowy numer z płyty "Desire" było mi dane słyszeć na żywo na Outline Colour Festival i naprawdę... w wersji live przebił nawet "Beautiful" Ace'a, nie mówiąc o "Simon Says". Szczęka na ziemi, ciary na skórze - Showtyme śpiewał naprawdę genialnie, bit niósł jak szalony a nawijka Moncha tradycyjnie nie zawiodła. Wam dać mogę tylko klip do wersji studyjnej - ale klip koncertowy, na którym doskonale widać, jak na "Desire" reagują ludzie. Ogień przebrzydły.


reklama
Anonim
haha, akurat wczoraj ok 1-2 w nocy wróciłem do "Desire" po około dwóch latach ;) świetna płyta, różnorodna, Monch ze swoim charyzmatycznym głosem i skomplikowanymi linijkami potrafi zaciekawić i nie pozwala się oderwać. Niezwykle plastyczny raper (potrafi nawet trochę podśpiewywać), odnajduje się właściwie w każdej konwencji, przy okazji potrafi zachwycić gościnnie, jak np u J Dilli w numerze "Love" (ode mne też love za ten kawałek
Anonim
^ oooooooo kuuuuuuuuuurwa! oooooo kuuuuuurwa! Zajebiste, po prostu świetne!
marek
Czekalem na to video, jest genialne, kawalek zreszta tez, katuje go w sumie z 2 tygodnie juz.
Anonim
a niech mnie, poryło mi głowę trochę. Świetnie zrealizowany eledysk z konceptem, doskonałe budowanie napięcia, dobry klimat no i sam numer! Genialny tekst, chyba najlepszy singiel Moncha (nie wiem czy nie za pochopnie to mówię, pod wpływem chwili, ale to jest świetne!), świetny beat i cuty ("Make em clap to this" - aż mio było to usłyszeć ;) ), ten śpiew! Singiel tygodnia, no doubt. Panowie - jeśli nie będzie tego jako Video Dnia niedługo - obrażam się na Was ;)
marek
Może najlepszy singiel Moncha to na wyrost powiedziane, ale najlepsze video to napewno i to nie tylko jego, przekazem powalil wielu na łopatki.
Anonim
hahahah... Mateusz. Co do Outline'a, Desire nie przebilo Simon Says; przy tym kawalku to bylo pogo, pamietam jak dzis jak przez caly koncert Monch'a ludzie krzyczeli Simon Says, a jak juz nadeszla chwila to jak bomba ! Co nie zmienia faktu ze Desire tez zrobilo robote
Anonim
Jeśli chodzi o pogo to nie mogę się wypowiedzieć, bo miałem okazję oglądać ten koncert spod sceny, zza barierek, ale przy "Desire" cały czas byłem w opcji "whoaaa", szczególnie jeśli chodzi o popis Showtyme'a, "Simon Says" aż tak wielkiego wrażenia na mnie nie zrobiło, choć też był ogień :)
Anonim
Ten nowy klip "Clap" jest po prostu świetny z pomysłem i na temat,już teraz w marcu mogę mówić że Top5 najlepszych klipów 2011.
Anonim
Showtyme pozamiatał na OCF :)
Anonim
co jak co ale Primo pozamiatal OCF :P
Anonim
chociaz Showtyme niezle show zrobil to przyznam :D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>