Slums Attack "Reedukacja" - płyta w marcu

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-02-07 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 44)
Dotychczasowe studyjne urywki sprawiają, że "Reedukacja" jest jedną z bardziej oczekiwanych przeze mnie płyt w tym roku. Zapowiada się powrót do klasycznych brzmień i nawiązanie do najbardziej cenionych produkcji w katalogu Peji.

Płyta zbliża się już coraz większymi krokami, znamy datę premiery (5 marca), znamy okładkę, dostaliśmy w końcu ostatnie 11 minut ze studia, które znów podkręca apetyt.

Jako fan wszelakiej maści follow-upów do klasyki jaram się choćby zgrabnym nawiązaniem do "It's Mine" Mobb Deepów i Nasa a całość powoduje, że naprawdę jestem ciekaw finalnego efektu. Jeśli dodamy do tego numer z Ostrym czy poznański posse-cut "Głos Wielkopolski" to wychodzi na to, że "Reedukacja" może być jednym z mocniejszych materiałów w tym roku.

Na płycie znajdzie się 18 premierowych utworów (ponad 70 minut muzyki wyprodukowanej przez Decksa przy wsparciu ekipy White House) plus dwa kawałki bonusowe. Na płycie pojawią się O.S.T.R., Kali, Paluch, Kobra, Medi Top Glon, RY 23 oraz K8, Śliwa, Kubiszew, Gandi Ganda oraz zagraniczni goście - Flakco, Clasho & 3 Credits z nowojorskiego podziemia oraz "absolutna legenda, której tożsamości na razie nie ujawnimy." Płyta ukaże się nakładem Fonografiki w dwóch wersjach (jedno i dwupłytowej). Wersja dwupłytowa zawierać będzie bonusowy krążek z instrumentalami oraz bonusową okładkę specjalnie przygotowaną na tę okoliczność.
Tagi: 

Anonim
Promomix jeszcze lata po jutjubie, ale chyba nieoficjalny.
Anonim
mógłby z Gandziora zrezygnować... "absolutna legenda, której tożsamości na razie nie ujawnimy." za darmo, na pewno się nie dograła ;) Stawiam na Deru lub na KRS'a
marchewcia
albo Prodigy :D
Anonim
Jeru The Damaja ; )
Anonim
Miało być HG i co? Ogólnie bardzo słabi goście, OSTR zaproszony na pokaz.. Jedynie z USA może być ciekawie.
Anonim
jeśli mam zgadywać, to chyba Jeru, ta jego zwrota puszczona, to chyba podpowiedź :) szykuje się gruba płytka.
Anonim
Rozumiem, że Peja trzyma ze swoimi ludźmi, ale zapraszanie na płytę Gandziora, Śliwy, Kubiszewa to przesada, Rysiek sam obniża poziom kawałków ich featami - strzał w stopę. Ja z gośći na takiej płycie widziałbym raczej osoby, z którymi Peja nie nagrywał zbyt wielu numerów (m.in. Pezet). Byloby ciekawiej. Ogolnie nie czekam specjalnie na premierę.
Anonim
nawet jeśli okaże się, że Peja odzyskał formę sprzed lat to goście spieprzą mu tę płytę. tragiczna obsada
qf
Ostr zaproszony dla sprzedaży . Slu chce zgarnąć za tą płytę Platyne ! Złoto będzie napewno z Platyną będzie ciężko .
Anonim
KRS? Prodigy? Widzę, że humor was nie opuszcza :D
Anonim
A ja muszę się wygadać na temat Peji. Nigdy nie lubiałem jego flow, jego głosu... Prawie nigdy nie słuchałem jego muzyki. Zawsze uważałem go za takiego trochę egoistę, trochę palanta. Nie chcę tu ani jego obrażać ani wzywać fanów do publicznego linczu na mnie. Przy całej mojej antypatii do niego muszę powiedzieć że gościu jest wielki. I za to zasługuje na szacunek. Potrafił się utrzymać na szczycie. Może nie prezentuje tego samego poziomu co kiedyś ale wiadomo że ludzie się zmieniają. I jakoś nigdy nie przyszłoby mi do głowy że nagrywa album dla kasy. Jest jednym z tych raperów w Polsce których bym o to nie podejrzewał. Przy całej mojej antypatii do Niego chyba kupię jego płytę chociażby z szacunku dla tego co wniósł ze sobą do polskiego HH (choćbym miał tej płyty nigdy nie słuchać). Dziękuję za wysłuchanie.
Anonim
8:00 - bit bardzo ale to bardzo podobny do małpy - właśnie ty - przynajmniej według mnie
Anonim
Myślę, że tą gwiazdą będzie Michael Jackson. Dziękuję, do widzenia. 39!
Alias
@Skon Ten sam sampel. ;)
Artens
Pewnie jeżeli feat z juesej to Justin Bieber jako element łagodzący spór z 15 latkami po ekscesach w Zielonej Górze.
bezstronny
Oczywiście zrezygnowali z najlepszych bitów z przygotowania do albumu : /
KB24
Myślałem, że może będzie to płyta godna przesłuchania. Po obejrzeniu tego filmu nie mam już wątpliwości, że to materiał nie dla mnie.
galicjusz
bedzie plyta roku !!!
chila
ja jak zwykle czekam na kolejną płytę SLU i pewnie nie rozczaruje się, bo widać że Rysiek jest w formie i to poważnej. Będzie w czołówce roku. P
Anonim
Śliwa zje na feacie tą legendę. I chu... gon Bez pozdrowień.
Anonim
@kiełba$a masz problemy chłopaku, psycholog a poźniej psychiatra, dobrze ci radze
UC 2010
Ale jeśli chodzi o Prodigy'ego z Mobb Depp to przecież to jest niemożliwe bo on siedzi w pierdlu i ma wyjść jakoś w marcu dopiero ;/. Gandziorinio off course musi być no bo jakby inaczej...
Anonim
Czy Peja miał kiedykolwiek jakąś dobrą okładkę? Obrzydliwość.
PEI!
Kurwa ludzie! Nauczcie się w końcu, że jak rzeczownik kończy się na "ja" (np. peja, szyja, breja) to w dopełniaczu i celowniku końcówka to "i" a nie kurwa "ji". Szyja - szyi Breja - Brei tak samo PEJA - PEI!!!!!!
Anonim
czekam na tą płytke co do gości to prócz Ostrego i Medi Top Glona to nie ma nikogo ciekawego widzimy jedynie kółko adoracyjne Pei/Peji (;P) ostatnie 3 płyty rysia były cienkie wiec moze powrót do korzeni i powrót do decksa wyjdzie na dobre jego muzyce
Anonim
@PEI! Oczywiście masz rację, ale Peja to nazwa własna, no i w sumie utarło się odmienianie tej ksywki "Peji", chyba nawet sam Peja używa takiej odmiany.
Anonim
To będzie petarda, odliczam dni do premiery!
Anonim
Dobra ja dodam kilka groszy ode mnie,jestem fanem SLU bardzo czekam na płytę i ją oczywiście kupię to jest oczywistość rzecz jasna.Mi się okładka podoba i to bardzo jest klasyczna,utworów będzie 18 w tym 2 bonusowe.Jakby Rychu chciał platynę szybko to by wydał 2 CD,dał jedną lub wydanie dwupłytowe do wyboru.Adam był dawniej na Ski składzie więc chłopaki się znają.Brakuje mi Ice Mana tylko jego:) Propsy za post kielba$y nie jest fanem Peji,i wypowiedział bardzo dobrze,gdyby tak każdy mógł :) PEACE Widzimy się sklepach 5 marca :)
Raul
OSTRY mowił w jednym wywiadzie że w pracy jest jakiś jego projekt z KRS'em. Ale to chyba nie to. Mimo wszystko myślę, że chodzi o Jeru

Strony

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>