Zeus na żywo na Chrzcie (część pierwsza)

W naszej podróży przez Chrzest dotarliśmy już do momentu, który rozgrzał was chyba najbardziej. Na moje oko, patrząc po relacji video to właśnie Zeus ściągnął pod scenę najwięcej ludzi i zmusił ich do najbardziej żywiołowej reakcji - co nie znaczy oczywiście, że na koncertach Soboty czy Pyska działo się mało.

Gdzie było tego wieczoru serce miasta? Sprawdźcie pierwszą część koncertu Zeusa i Joteste.


Mona
Great Deal , I jsut signed up. the acunoct rep said how did you hear about us. I said I know Paul over at uberaffilaite.com she then said great thank you you are approved. Then I press my that was easy button on my desk. Thanks Paul you have must really be a super duper affiliate!
no
i to jest kjerwa koncert . ema . pozdro dla Jota .. : ?
nusz
tutaj publika smiga bardzo prawidłowo :D
ar
Uśmiech w 10:50 MISTRZ :)
Davw
Faktycznie strasznie zapierdalali. Ale Zeus jest pozytywnym gościem.
Żur
Jakoś nie pasuje mi joteste jako hypeman zeusa. Całkiem inna barwa głosów i w ogóle jakoś nie tak
mcqz
Jot to jednak słaby raperzyna.
mcqz
A Ty słaby słuchacz:)
tayay
o fest! To dopiero rozbujanie publiki. Teraz, po okresie zwątpienia, inaczej patrzę na jego działalność. Kurwa gut waszmoście!
Piotr Zarzycki
noooooooo Mateusz masz racje, Zeus najwięcej ludzi sprowadził pod scenę;D, ale na Sobocie tez było cacy;], natomiast na Pyskatym już było tak późno że młodsi fani/słuchacze już musieli iść do domu i się trochę zmniejszyła publika ale było też OKAY!
ann BBF
zabawa była przednia
Luk
byłem na koncercie, bardzo długo trzeba było czekać na główne występy ale ze względu na Zeusa warto było. zdecydowanie najlepszy koncert!
luzaa
weżcie schowajcie tego pajaca co chciłby być o.s.t.r'em, a jest jedynie marnym grajkiem. Lamerski rap. Rap dla lamusów i bananów,' dla mnie odpada
...
Do Piotra Zarzyckiego: jak uważasz że koncert Soboty był udany to albo jesteś jego wielkim fanem albo byłeś totalnie zalany ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>