1982 i Reks (Popkiller prezentuje)

1982 i Reks (Popkiller prezentuje)

dodano: 2011-04-28 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)


Wczoraj obejrzeliście pierwszą połowę freshowego występu Reksa. Występu, który naprawdę rozpalił warszawski klub i mocno zdarł gardła kilkuset obecnych tam osób. Część druga rozpoczyna się naprawdę mocnym uderzeniem - tribute'em dla Guru i morderczym "Say Goodnight" na bicie Premiera.

dodano: 2011-04-27 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)


Dla wielu to właśnie występ Reksa był najgorętszym momentem naszej lutowej imprezy. Rhythmatic Eternal King Supreme wjechał na scenę z buta, z energią, nie tracąc czasu na nic i serwując przekrój przez esencję swojego repertuaru. Dziś mamy dla was pierwszą połowę jego występu.

dodano: 2011-04-25 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)
Tradycyjnym elementem naszych imprez jest zawsze freestyle'owy jam, odbywający się najczęściej tuż przed punktem kulminacyjnym. Pozwala trochę wyluzować klimat, odsapnąć, wysączyć conieco przy barze i zebrać siły przed najważniejszymi wydarzeniami.

Tym razem wypadło to dość nietypowo i kontrastowo, bo na scenie pojawili się Białas, Pogz, DJ Hard Cut i BluEyesOne.

dodano: 2011-04-24 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)


Przekonaliście się już, że w lutowym koncercie Te-Trisa nie brakowało ani energii ani emocji. On sam był pod wrażeniem i stwierdził, że "ogień" to zbyt delikatne słowo na określenie tego, co tam się działo.

Dziś obejrzycie drugą połowę występu a w niej m.in. zagrani na nowym bicie "Martwi", nieśmiertelna "Pamięć" w oryginalnej wersji czy koncertowy pewniak w postaci "Bez Wazeliny".

dodano: 2011-04-21 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)


Ciężko byłoby nam wyobrazić sobie lepszy support przed ekipą Showoff niż Te-Tris, Pogz i DJ Tort. Jeśli połączymy to, że Tet jest wielkim fanem chłopaków (co dało mu dodatkową motywację), że nagrał cały mixtape na bitach Statika, że grupy ich fanów dość mocno się pokrywają i w końcu to, że skillsy sceniczne siemiatyckiego MC znane są już od roku 2004 to otrzymamy idealny wstęp do gorącego lutowego wieczoru.

dodano: 2011-04-19 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)


"[Imprezę] zaczęliśmy od wycieczki za Ocean, do słonecznej Kalifornii, razem z DJ-em, który w przeszłości produkował dla takich ikon jak Westside Connection, Yukmouth czy Kurupt oraz jego debiutującym po wielu latach podopiecznym, łudząco podobnym do B-Reala. Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się jednak, że BluEyesOne i Clinton Place zaprezentują się aż tak dobrze. Tymczasem nieznany nikomu kot momentalnie przyciągnął uwagę i sprawił, że co chwilę otrzymywaliśmy pytania "Kto to"...
dodano: 2011-04-17 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)
W najbliższym tygodniu obejrzycie pierwsze koncerty z naszej lutowej imprezy, w trakcie której w klubie The Fresh zaprezentowali się Statik Selektah, Termanology, Reks, Te-Tris oraz BluEyesOne i Clinton Place.

"Na rozgrzewkę" mamy za to pierwszą z trzech fotorelacji, którą wykonał freshowy fotograf.

video
dodano: 2011-04-10 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)
Trochę nam to zajęło, ale mamy przyjemność poinformować was, że ruszamy już na dobre z materiałami z lutowej imprezy Popkillera, do tego zarejestrowanymi tym razem jeszcze lepiej bo na dwie kamery.

Na drugi ogień (po wywiadzie z Reksem) idzie przedkoncertowa rozmowa z supportującym swoich idoli Te-Trisem, którego tradycyjnie wsparli Pogz i DJ Tort.

Tagi:
video
dodano: 2011-03-26 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 26)

Co prawda tydzień z Reksem na Popkillerze już się zakończył, ale nie znaczy to wcale, że nie będziemy wam dostarczać kolejnych materiałów zebranych przy okazji niezapomnianego dnia z ShowOff w Warszawie. Dziś będziecie mieli możliwość obejrzeć u nas piętnastominutowy videowywiad z jednym z najlepszych raperów na Wschodnim Wybrzeżu Stanów Zjednoczonych - Reksem.

Gość, który w swoich tekstach morduje połowę sceny, potrafi bezpardonowo atakować nawet największych, a jego punche sprawiają, że cieszysz się, że nie dotyczą Ciebie w rzeczywistości okazał się sympatycznym i miłym koleżką.

Tagi:
dodano: 2011-02-22 20:00 przez: Dymitr Hryciuk (komentarze: 13)


Od kiedy usłyszałem od Mateusza, że na wiosnę szykuje się prawdziwa koncertowa bomba, w mojej głowie przewijało się wiele ksyw. Po ukazaniu się albumu 1982 wpadłem przez przypadek na wywiad z Termem i Statikiem, a tam na wzmiankę o europejskiej trasie na przełomie lutego i marca 2011... Już wszystko było jasne. Odliczanie dni do 18 lutego stało się moją codzienną rozrywką.

Słyszałem różne głosy, że Termanology nie jest dobry koncertowo, że płyta ze Statikiem jest słaba, że będzie mało widzów... Na szczęście wszystkie te malkontenckie uwagi okazały się nie w pełni prawdziwe. Ci, którzy zamulili/zostali powstrzymani przed przyjściem na koncert, niech posmakują tego, co przeżyły Dzieci Szczęścia tej śnieżnej nocy we Freshu. A szczęściarze niech przypomną sobie ten koncert i niech dopowiedzą to, o czym zapomniałem.

dodano: 2011-02-21 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)
Dwie dotychczasowe imprezy Popkillera okazały się zaskakującym dla nas sukcesem muzycznym i frekwencyjnym. Na trzeciej wskoczyliśmy więc jeszcze poziom wyżej, zapraszając tym razem zagranicznych gości.

Statik Selektah, Termanology i Reks to postacie znane i cenione nad Wisłą, czy to za sprawą własnych dokonań, czy mixtape'owych akcji Te-Trisa. Te-Trisa, którego w taki wieczór nie mogło zabraknąć na supporcie. Pewnie jesteście ciekawi jak wyszło?

dodano: 2011-02-21 19:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)


Termanology, Reks i Statik Selektah w Polsce cieszą się fejmem z pewnością nie gorszym niż u siebie po wschodniej stronie USA. Dużą przyjemnością było gościć tak zacnych gości na naszej Popkillerowej imprezie, którą 18 lutego w klubie The Fresh rozkręcili wszyscy zebrani.

Ekipa ShowOff Records zapewniła porcję bardzo dobrze spędzonego czasu licznym warszawskim (i nie tylko - miałem przyjemność zamienić parę słów ze zwycięzcą naszego konkursu, który swój bilet przyjechał spożytkować z... Opola) fanom spragnionym ich występów w kraju nad Wisłą.