To już ostatni klip do najnowszego dzieła Brotha Lynch Hunga. Jak można było się spodziewać teledysk nakręcono do utworu "Mannibalector". Zapraszam do obejrzenia i do oczekiwania na recenzję nowego wydawnictwa od "Braciszka", którą będziecie mogli przeczytać za parę dni.
PS. W Halloween wyjdzie epka Kevina Manna pt. "Halloween Night". Jest więc na co czekać zanim na półkach pojawi się zakończenie trylogii.


























