Gang Albanii odpala preorder - w zestawie bluzy i kominiarki

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-05 14:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Dosłownie przed chwilą wystartował preorder albumu „Królowie Życia”, jednego z najbardziej oczekiwanych projektów rapowych w Polsce i już na początek Gang Albanii... rozsadził w zamachu serwery Preordera - liczymy jednak że za chwilę możliwość zamówienia ponownie będzie aktywna.

"W ponad dwudziestoletniej historii polskiego rapu tworzono już wiele supergrup. Niepowtarzalny Gang Albanii jest tylko jeden. Dwóch chorych MC i chory producent – mówią o sobie założyciele składu. Gang Albanii tworzą Popek, Borixon i Rozbójnik Alibaba, znany także jako producent muzyki klubowej pod pseudonimem Robert M." - czytamy w informacji prasowej.

Czego jeszcze się dowiadujemy?

"Tytuł Królowie życia ma być płytą, która złamie wszelkie konwencje klasycznego rapu. Świadczyć o tym może fakt, że dzięki niestandardowej promocji, jeszcze przed wydaniem jakiegokolwiek singla, zespół zebrał wokół siebie ponad 70 tysięcy fanów na Facebooku. Kolejnym elementem, który podgrzewa atmosferę przed premierą płyty, jest obsada. Trzej artyści tworzący supergrupę to osoby rozpoznawalne, budzące kontrowersje i przyciągające uwagę odbiorców. Popka, Borixona i Alibabę łączy także jeszcze jedna cecha – zabawa muzyką, będąca tematem przewodnim tego szalonego i spontanicznego krążka. W zalewie nowoczesnego brzmienia i wszechobecnej elektroniki, która coraz śmielej wkracza w rodzimy rap, Gang Albanii prezentuje swoje podejście do tematu ewolucji tego gatunku muzyki. Podkłady wyznaczające nowy kierunek w polskim rapie i szybko zapadające w pamięć refreny gwarantują, że płyta Królowie życia szybko stanie się imprezowym klasykiem. Premiera albumu już 24 kwietnia"

Płyta dostępna jest tutaj, w zestawach specjalne gadżety - t-shirty, bluzy czy kominiarki. Tracklistę znajdziecie tutaj, a tutaj obejrzycie pierwszą videozapowiedź.

 

xxxwww
Supergrupę?? Że co ?? Sami to wymyslili, czy wam płacą, za takie nazewnictwo ??
Mn
jeżeli takie gówno jak Parias nazywane było supergrupą to Gang Albanii to ultragrupa
hahaha
Ewidentnie jesteś idiotą.
DSSDwueqwe
Supergrupa to grupa założona z jakiś sławnych muzyków (np jakby jakby kilku klasycznych raperów założyło razem zespół to są supergrupą) wieć Parias jak najbardziej jest supergrupą. Natomiast jakiś Popek i Rozbójnik Alibaba to żadne legendy ani super muzycy więc beka. Jedynie Borixon ma jakiś wkład w polski rap z tej 3-ki
młynek do kawy
hmmm idac tym tokiem rozumowania to co to za grupa - zbukuś chaduś bezczeluś ???? super gówno grupa
Zakałapućkany Szaman.
"jednego z najbardziej oczekiwanych projektów rapowych w Polsce" "gang albanii to nie jest rap" "diskorap" Pozdrawam
Voto
Czemu Gang Albanii? Albańczycy to przecież brudasy.. Mogliście sie nazwać Gang Rumunii
6 liga rapu
Bo Popek jest pierwszym królem Albanii i wytatuował sobie oczy z pasji.
kacap
zawsze mnie to kurwa bawiło - jak mozna sobie wytatuowac oczy z pasji ??? z pasji do kurwa czego ??? z pasji do bycia kretynem ???
Git
Czemu sie prujesz pszez neta chcial Bym jak Bys powiedzaial albanczykom w twarz to Co piszesz To by Ci zakopali
sas
Patrząc na tracklistę, to rzeczywiście zapowiada się "nowoczesny" rap
Komsi
Gang algierii krulowie!!!11!!!
BartMN
Szkoda, że bejsbola jeszcze nie dorzucą

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>