Video Dnia: Molesta Ewenement "Teraz"

video dnia
dodano: 2015-01-30 18:23 przez: Maciej Sulima (komentarze: 8)

Molesta Ewenement "Teraz"

Dlaczego: "Molesta - jeden joint z trzech torebek" powraca z klipem, a zarazem singlem zwiastującym nadchodzące wydawnictwo, które już w tym roku. Za produkcję numeru "Teraz" odpowiada naczelny DJ warszawskiej formacji - DJ B. Tutaj ostatnia wypowiedź Vienia odnośnie singla i nadchodzącego albumu Molesty.

andrzejandrzejek
Boże jacy oni są chujowi xD od 97 kąstans
Anonim
Ciebie w 97 nie bylo nawet w jajach twojego starego smarkaczu :) wiecej szacunku dla legend.
bbc
Jutro rano, gdy otworzysz oczy, wstań, podejdź do lustra i popatrz na siebie. Następnie zgól dziewicz wąs spod nosa (zgól ten koper!). Po raz kolejny popatrz w lustro i zadaj sobie pytanie: dlaczego używam słów, których nie potrafię wyjaśnić. A propos Twojego "kąstans" zajrzyj do książki o tematyce straożytnego Rzymu (tak do książki!). Następnie odrób zaległe lekcje. Pozostały czas poświęć na lekturę historii polskiego hip hopu, wyciągnij wnioski, zastanów się jeszcze raz i ponownie napisz komentarz.
Anonim
Vienio krotko podsumowal tych pseudo niuskulowych lamusow :) i tak ma byc
Artur Włodarczyk
"Skandal "na rotacji regularnie. Natomiast nowość zareprezentowana na powyższym singlu nie nastraja pozytywnie i - o zgrozo - będzie to ciężki kawałek "progresu" do przełknięcia przynajmniej przeze mnie. Starałem się być grzeczny w mojej wypowiedzi aby nie zostać posądzonym o hejting ale słuchając zwrotki Vienia po prostu wysiadam. Kolego, jestem święcie przekonany że jesteś postacią szanowaną, pewnie masz wiele zasług w środowisku hip hopowym, ale żadną z nich na pewno nie jest rap, flow i storytelling. Drewno - tak! - drewno, to słowo które opisuje Twoje zdolności jako wykonawce hip hopowego. Nie mniej szacunek dla całej Trójki i powodzenia z nowym materiałem! Obym został zaskoczony finalnym rezultatem a na pewno wyłożę kaputę! Pzdr
 Niesmak
Kompromitujące ocenzurowanie zwrotki Włodiego. Smutno się słucha jak sponsor klipu (Orange) ugrzecznił legende polskiego rapu.
Jaro993
Ale klip odjebali dobry. Jak będziesz chciał mieć bez cenzury to wejdziesz po premierze na preorder.pl i kupisz płytę.
sef
Myślałem, że będzie lipa, a brzmi świeżo. Plus dla was. :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>