Młody M/Radonis "Kiedy zapada zmrok" - teledysk

dodano: 2013-04-27 17:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Młody M / Radonis - Kiedy zapada zmrok

W sieci pojawił się nowy teledysk Młodego M i producenta Radonisa – "Kiedy Zapada Zmrok”. "Kronika III: Zaklęty Krąg” dostępna jest we wszystkich sklepach muzycznych w Polsce oraz na www.preorder.pl w specjalnym, promocyjnym pakiecie. W rozwinięciu pełne info dotyczące albumu.

"Zaklęty Krąg" to koncept album w pełnym tego słowa znaczeniu. Cykl ludzkiego życia zawarty został  w postaci uroborosa – węża zjadającego swój ogon, a zarazem nieustannie odradzającego samego siebie. Płyta przepełniona jest motywami filozoficznymi, artysta prezentuje się na niej jako dojrzały człowiek, z ukształtowanym światopoglądem, co prezentuje w swoich tekstach. Nie ma tu jednak miejsca na pseudo mentorstwo, Młody M opowiada o własnych doświadczeniach i zmaganiach z codziennością, trudach artystycznego życia w dzisiejszych czasach oraz ciągłej walce z nieuchronnym przemijaniem. Co ciekawe, na płycie pojawia się sporo tematów damsko-męskich. Szczerość emanująca z każdego numeru to szczególny atut "Kroniki III", w czasach wszechobecnego zakłamania i sztucznego pompowania sukcesu.

Za warstwę muzyczną odpowiedzialny jest w pełni Radonis, znany ze współpracy m.in. z VNM-em, Onarem czy też Chadą.

Gościnne zwrotki dograli m.in. Pezet, Kajman, Paluch, Vixen, Jopel oraz Insert. Nie zabrakło także wokalistów w postaci Justyny Kuśmierczyk oraz South Blunt System.

 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>