Juelz Santana "Days Of Our Lives" / "Mixin Up The Medicine" (feat. Yelawolf) / "Back To The Crib" (feat. Chris Brown) (Diggin' In The Videos #257)

Nasz przelot przez karierę Juelza Santany zaczniemy... trochę od tyłu. Mianowicie od trzech singli z nadchodzącego wreszcie "Born To Lose, Built To Win", które to single razem z wysokobudżetowymi klipami otrzymaliśmy... w 2009 roku. Każdy z nich to perełka, choć każdy w innym stylu. Raz braggowo i motywacyjnie, raz brudno i surowo, raz miękko i radiowo...

"Days Of Our Lives" to wg mnie top 3-5 singli roku 2009, numer pełny zapadających w pamięć linijek, wprawiający w pozytywny nastrój refrenem i podkręcający to klipem. "Mixin Up Medicine" z pojawiającym się gościnnie Yelawolfem to laboratoryjna abstrakcja i jedna z miliarda metafor, które Juelz rzucił na tracki. A "Back To The Crib"? Flirciarski, radiowo-klubowy banger z refrenem Browna i masą bezpruderyjnych linijek, wyrzucanych z uśmiechem na ustach. Mam nadzieję, że wszystkie te tracki wejdą na finalny album i w jakiś sposób ukierunkują jego całościowe brzmienie.

Tagi: 

kroz
Fotka całkiem niezła, a Juelz to forma wiadomo. Na Will'n postawił raczej na melodyjność i lirykę a nie tłuste bangery i to w tym tape sobie cenie.
lllB
moim zdaniem santana jest słaby, naprawde próbowałem sie do niego przekonać ale nie da rady. A jezeli "Days Of Our Lives" jest w 5 singli 2009 to ja jestem ksiedzem. peace

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>