T.I. długo zapowiadał zakończenie kariery. Mówił o tym, że szykuje ostatnią płytę. Po latach czekania znamy wreszcie datę premiery. "Kill The King"...
Pezet "Supergirl" - teledysk
"Nie chcę powiedzieć, że to "Seniorita 2", choćby dlatego że w moim mniemaniu "Supergirl" ma znacznie lepszy tekst - jestem z niego bardzo zadowolony, wręcz zajarany, co rzadko mi się zdarza jeśli chodzi o moja twórczość - opowiadający o mojej wizji idealnej dziewczyny, jakiejś miejsko wakacyjnej przygody z nią. Gdybym jednak miał się pokusić o porównanie do Seniority, to tak to się robi w 2012. Moim zdaniem lepiej." - tyle na temat singla mówi Pezet. Dwa dotychczasowe numery promujące "Radio Pezet" budziły sporo kontrowersji. Jak będzie tym razem?



























Strony