Co$$ "Instrument of Emotion" - nowy album i konkurs

dodano: 2011-12-14 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)
Dla bohatera ostatniego odcinka Świeżej Krwi - Co$$'a (wcześniej znanego jako Cashus King) ten rok wydaje się być pewnym przełomem, następnym etapem w karierze. W czerwcu ukazał się jego pełnoprawny, debiutancki album "Before I Awoke". Płyta spotkała się z bardzo dobrymi recenzjami, a featuringi Aloe Blacca czy Blu i bit od Exile'a pomogły w promocji. Co$$ jednak nie osiadł na laurach. Wczoraj wypuścił kolejny projekt, zatytułowany "Instrument of Emotion". Wśród 15 kawałków znajdziemy m.in. wspólny numer gospodarza z J.Nolanem oraz Thurzem (wcześniej z U-N-I).

To nie wszystko - Co$$ przygotował dla fanów bardzo ciekawy konkurs. Chcecie wygrać klasyczną, mega trudną do zdobycia płytę Blu i Exile'a "Below The Heavens", dodatkowo  podpisaną przez samego Blu? Szczegóły w rozwinięciu.

Jedyne, co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie, to wydać 3$ czyli równe 10 zł i kupić 15-kawałkowe (3 ukryte tracki) "Instrument of Emotion" w mp3 przez stronę artysty. Jak napisał sam Co$$ na swoim fanpage'u na facebooku:

"Check this out...every time INSTRUMENT OF EMOTION is purchased, bandcamp sends me your name and your email address. What I'm gonna do in the next week or so is randomly pick out a few names. The names I end up choosing will be sent an autographed copy of Blu & Exile's CLASSIC Below The Heavens LP. Yup. That's right...signed by Blu himself. Thanx for all of your support!"

Co więcej, nie ma znaczenia z jakiego kraju jesteś. Takie same zasady obowiązują w stosunku do całego świata:

"Worldwide. I'm just gonna pick random names. If I happen to pick someone that lives in outer space...ill just have to find a way to get it to ya"

Tak więc, do dzieła! I niech cena 10 zł Was nie przestraszy - przecież to tyle, co kebab lub browar w klubie. Tutaj zamiast bułki z mięsem i surówek dostajecie natomiast świeżutką płytę świetnego MC oraz szansę wygrania unikatowego "Below The Heavens" z podpisem Blu! Zyski ze sprzedaży projektu pomogą artyście ruszyć w trasę koncertową. Trzech szczęśliwych zwycięzców poznamy 25 grudnia i będą oni mieli 48h na potwierdzenie wygranej. Aby być ze wszystkim na bieżąco, lubcie fanpage Co$$a.

Odsłuch "Instrument of Emotion" pod spodem, na zachętę sprawdzajcie wspomniany nr.9 "Angels Sing" z J.Nolanem i Thurzem.


Anonim
da się jakoś to kupić mając normalne konto internetowe np pko?
Anonim
Możesz zapłacić kartą Visa/Mastercard, Paypalem lub jeszcze jakoś inaczej, kliknij w Buy Now, potem Checkout Now i wyświetlą Ci się opcje.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>