Tede "Dokąd Idziesz Polsko" - teledysk

dodano: 2010-07-05 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)
Wytwórnia Wielkie Joł zaprezentowała pierwszy klip promujący najnowszą solową płytę Tede zatytułowaną "FuckTede / Glam Rap". Utwór zatytułowany "Dokąd idziesz Polsko?" pochodzi z płyty FuckTede, czyli bardziej bezkompromisowej części tego wydawnictwa.

Premiera singla odbyła się dwa dni przed pierwszą turą wyborów, w dniu ogłoszenia wyników drugiej tury otrzymujemy za to teledysk promujący ten - złoty już - album.

"Dokąd idziesz Polsko? jest pierwszym singlem promującym moją nową płytę i nie przypadkiem jego premiera obyła się na dwa dni przed pierwszą turą wyborów prezydenckich. Polecam posłuchać i spróbować odpowiedzieć na tytułowe pytanie. Wciąż jest bardzo aktualne." - dodaje Tede.

Klip jest wprawdzie zrobiony dość prosto, ale bardzo poprawia odbiór numeru, wytwarza refleksyjny klimat i pozwala nam spojrzeć na twórczość Tedego z trochę innej strony - z pewnością to najbardziej poważny singiel w jego dorobku.


R.A.D.
dobry materiał
Boss
dobry kawałek i dobry teledysk
kigen
Dobry teledysk tylko denerwuje mnie ze tede rapuje z zamknietymi oczami
Baks
Świetny kawałek i świetna płyta
kowal
Teledysk dobrze pasuje do kawałka.Ale mam pytanie do innych odnośnie ostatnich płyt Tedego. Czy wy też nie możecie znieść refrenów śpiewanych przez Setę?
qwert
ciekawy motyw w chuj z ta kobieta, props
BOK
Tede ty jebana kurwo... jestes frajerem... wypierdalaj z ta ZENADA

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>