Medard

Medard

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-20 16:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolejny tydzień i kolejny singiel od Medarda. Na oficjalnym kanale rapera pojawił się następny wynik współpracy z Atutem - kawałek "Mocarstwowe sny".

Trzeci numer Medarda ukazuje zupełnie inną stronę jego rapowego warsztatu. "Napisałem go w godzinę bez specjalnego rzeźbienia i dobierania słów. Kiedy wróciłem do niego następnego dnia stwierdziłem, że to zbyt prawdziwe, żeby ingerować w to ze względu na dbałość o detal". Zestawienie wspominek ze współczesnymi planami Medarda swoją rozbudowaną aranżacją doskonale podkreślił Atut.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-11 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po powrocie z numerem "Zapisz sobie" Medard prezentuje następny kawałek. "C.D.N." to kolejny wynik współpracy rapera z autorem muzyki na poprzednich płytach Meda - Szpalowskym.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-05 14:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Na pierwszy weekend nowego roku mamy dla Was muzyczny powrót i transformację - współzałożyciel i wieloletni redaktor Popkillera Daniel Wardziński zmienia pseudonim, muzyczny klimat i atakuje nowym braggowym bangerem! Jako Med MC we współpracy ze Szpalowskym wydał chwalone albumy "Teraz Albo Nigdy" (2014) oraz EP "Lepiej Późno Niż Wcale" (2016). Na 2018 planuje dużą muzyczną kampanię, a otwiera ją braggowy numer "Zapisz sobie".

"Zapisz sobie" to pierwszy z długiej serii singli, które będą pojawiać się na kanale w najbliższych tygodniach. Więc zapisz sobie. Wyprodukowany przez Atuta banger to rapowe "nowy rok, nowy ja", tylko że na serio. Nowa ksywa, nowy fanpage i zupełnie nowa stylówka. Inspirowany brytyjskimi brzmieniami kawałek można sprawdzić na kanale Medarda na YouTube.

Tagi: