Rahim

Rahim

dodano: 2017-12-01 20:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Dziś premiera "REsetu". Choć to już 4. pełnoprawny album Pokahontaz, to 1. nagrany w duchu lat 90. Za jego klasyczne brzmienie odpowiada wrocławska ekipa White House. Płytę promuje 5 teledysków. Wczoraj na MaxFloRecTV trafił najnowszy z nich – do utworu „Czarne lustra” z gościnnym udziałem Boba One'a.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-12 13:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Właśnie wystartował limitowany preorder charytatywnego projektu muzycznego „Pomaganie rąk nie brudzi” . Preorder zawiera gratisy oraz darmową wysyłkę na terenie Polski. Album jest też dostępny z okolicznościową odzieżą z której dochód zostanie przekazany na akcję Świąteczną „Pomaganie rąk nie brudzi”


Gościnnie będzie można usłyszeć takie osoby jak Rahim, Oxon, Laikike1, Ryfa Ri i wielu innych. Producencko udzieliły się takie osoby jak Zbylu, BobAir, Vixen, EljotSounds czy Mario Kontrargument. Każdy uczestnik projektu udzielił się charytatywnie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-19 14:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Najnowszy album GrubSona pt "Gatunek L" ukaże się 29 września nakładem własnej wytwórni artysty z Rybnika - to jego pierwszy krążek wydany poza MaxFlo. Czy sytuacja ta zmieniła stosunki GrubSona z Rahimem, szefem MaxFlo, odkrywcą i wieloletnim wydawcą autora "Na szczycie"?

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-07-13 16:14 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Na MaxFloRecTV wprost z Danii trafił dziś (13.07) nowy klip Rahima i Fokusa. Obraz towarzyszy oldschoolowemu utworowi pt. „Stawiam dziś”. To już trzeci, po „Nowym rozdziale” i „Kalendarzach”, singiel zwiastujący kolejny album artystów

Najnowszej propozycji muzycznej Pokahontaz nie towarzyszy specjalna filozofia. – „Stawiam dziś” to numer reprezentatywny dla naszej nadchodzącej płyty, gdzie muzycznie wracamy do korzeni. Przy tym jest jednak stosunkowo lekki w odbiorze, w dobrym tego słowa znaczeniu – mówi Rahim. – Może w klipie nie ma słońca, plaży i wody, ale uznaliśmy, że klimatycznie to dobry utwór na wakacje – dodaje.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-06 16:29 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Dziś, 6.06, na MaxFloRecTV trafiła 2. odsłona nowej płyty Rahima i Fokusa. „Kalendarze” to singiel z udziałem młodego rapera i wokalisty – Tymka. Utworowi towarzyszy teledysk w całości nakręcony w Katowicach. Za produkcję numeru, jak i całej nadchodzącej 4. płyty Pokahontaz, odpowiada wrocławski duet White House.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-02 15:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

6.06 (wtorek) do sieci trafi drugi po „Nowym rozdziale” zwiastun kolejnej płyty Rahima i Fokusa. Singiel zatytułowany będzie „Kalendarze”. Gościnnie pojawi się w nim przedstawiciel młodego pokolenia polskiego rapu, Tymek. Tymczasem już w najbliższy piątek, 2.06, Pokahontaz wystąpi w Kopenhadze

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-19 16:54 przez: MaxFloRec (komentarze: 1)

Producent składu MeriDialu, 1/3 grupy Heavy Mental, artysta solowy (album „4 takty”) i główny producent najnowszej płyty KRS-One'a – Młody. Dziś, 19.05, ten uznany beatmaker i raper dołącza do grona zawodników MaxFloRec. Pod tym szyldem wyda swój 2. solowy krążek. Pierwszy singiel zwiastujący album już na MaxFloRecTV!

video
dodano: 2016-12-10 13:36 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

W ramach akcji MaxFloXmas Rahim nagrał klip, z którego dochód za wyświetlenia zostanie w całości przeznaczony na cele dobroczynne. Połowa pieniędzy trafi do domów dziecka, a druga połowa do schronisk dla zwierząt. Zobaczcie teledysk do "Ślepców".

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2016-11-19 13:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Kaliber 44 wystąpi 25 listopada w warszawskiej Progresji z okazji świętowania 20 lat od wydania albumu "Księga Tajemnicza. Prolog". Na scenie razem z zespołem pojawią się Rahim, Gano oraz Fejz. Zaplanowano również specjalną oprawę wizualną.

video
dodano: 2016-11-18 16:17 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"Między piekłem a niebem" to singiel zwiastujący drugi album duetu Kleszcz & DiNO, zatytułowany "Cyrk na qłq". Do kawałka powstał teledysk utrzymany w klimacie kina fantasy. "Pewnego dnia zadzwonił do mnie Rahim i spytał, czy zrobię dla niego oraz Kleszcza & DiNO <Władcę Pierścieni>. No cóż - brakuje nam może jakichś 100 milionów dolarów, ale... ja nie zrobię?!" - wspomina Aleksander Kozłowski, szef ekipy Przedmarańcza odpowiedzialnej za klip.

Tagi:
video
dodano: 2016-11-17 18:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"Sekunda" Rahima z akompaniamentem Miejskiej Orkiestry Dętej Bolesławiec oraz "Manifest" L.U.C, w którym rapera wsparła Milicka Orkiestra Dęta otwierają nową serię filmów na kanale MaxFloRecTV. "RAPocztówka" to inicjatywa duńskiego kompozytora i performera polskiego pochodzenia, Jana Feat.'a, który zaprasza zawodowych solistów do współpracy z orkiestrami dętymi. W efekcie powstają hip-hopowo-folkowe wykonania znanych kawałków. Stojący na czele akcji L.U.C podkreśla, że "RAPocztówki" to "projekt społeczno-edukacyjny, w którym chodzi o energocyrkulację spotkań amatorów z zawodowcami". Kolejnymi artystami w serii będą Grubson, K2, Kleszcz, Promoe, Rapsusklei i Marika.

Tagi:
dodano: 2016-05-13 11:00 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 0)

„Z archiwum twarzy” to pierwszy w historii MaxFloRecTV, a jednocześnie jeden z pierwszych w Polsce, klip nakręcony w technologii 360 stopni. Wideo promuje platynowy już krążek „Optymistycznie” Buki & Rahima. Sprawdźcie ukryte w nim niespodzianki! I życzymy milej zabawy. Wideo nakręcone zostało w katowickim klubie Garage. Za jego realizację odpowiada grupa filmowa Przedmarańcza.

dodano: 2016-04-25 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Wspólny projekt Buki i Rahima to nie tylko połączenie dwóch pokoleń, ale i zastrzyk pozytywnej energii - tytuł albumu nieprzypadkowo brzmi "Optymistycznie". Wiosenna aura to idealny moment, by wrócić do tego albumu jeszcze raz, łapcie więc nasz wywiad przeprowadzony niedługo po premierze płyty w warszawskim klubie BAL...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2016-04-04 18:02 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

UrbanRec prezentuje odsłuch numeru "Cel Pal I" z płyty producenckiej 101 Decybeli pt. "Echo". W utworze gościnnie udzielili się: Pyskaty, Rahim, Zduno, Rover, Oxon, Hukos. Premiera płyty "Echo" odbędzie się 9 maja, a preorder znajdziecie poniżej.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-02-22 20:15 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Już w najbliższy czwartek (25.02) w Katowicach Buka & Rahim kręcić będą nowy klip. Towarzyszyć będzie on utworowi pt. „Z archiwum twarzy” z udziałem Fokusa i Masi. Do środy (24.02) na casting@maxflo.pl zgłaszać mogą się osoby chcące zagrać w teledysku.

Tagi:

Strony