Peja znów odwołał koncert Tedego? - zamieszanie wokół imprezy w Poznaniu

Na 14.06. zaplanowany był koncert Tedego w poznańskim klubie U Bazyla, promujący albumy "KEPTN" i "Skrrrt". Jednak Peja opublikował wczoraj informację o tym, że tego dnia w klubie odbędzie się jego impreza...

"Żeby nie było żadnych watpliwości. Planowany na 14/06 koncert tede w miejscu o nazwie Klub u Bazyla nie odbędzie się. Tego dnia i w tym miejscu gra ekipa RPS Enterteyment pod egidą Peja Slums Attack:-) nie pytajcie zatem kiedy keptn, bo chyba sam kept nie wie kiedy:-) bilety na koncert dostępne od jutra w Vert Shopie ul. Półwiejska 20 i w kasie klubu. Bilety online na: www.biletomat.pl Zapraszamy serdecznie!" - czytamy na utworzonym evencie Peja/Slums Attack 14/06/ Klub u Bazyla (7 urodziny RPS Enterteyment)

Jednak event Tede premiera KEPTN Tour Bulencje @Poznań 14.06.2017 wciąż widnieje na fanpage'u klubu a Tede zapytany przez jednego z fanów o to czy koncert został odwołany napisał "ALE JA NIE ROBIE KONCERTU Z NIM TYLKO Z KIMS INNYM I KLUBEM I Z TEGO CO WIDZIALEM TO JAK NARAZIE KLUB NIE ODWOLAL?:)))"

Kto zagra 14 czerwca w klubie U Bazyla? Jak tylko pojawią się dalsze wydarzenia lub komunikat klubu to poinformujemy Was o tym.

Tagi: 

zero
Kurwa a Peja jak był debilem tak jest. Tedego nie słucham, żeby nie było.
mmunnnj
dla mnie to ty jesteś debilem, beef to beef, co ty kurwa myślisz, że hip hop to lizania się po fiutach?
xddd
patologio wypierdalaj xdd
fli
peja debilem ? przeciez to tede go zaczepia wiec dobrze ze wrocil do odwolywania frajerowi koncertow jebac tego tedasa sam zaczepia
Undertaker
Jak niby go zaczepia?
munn
na hot 16 challenge wymienia ksywe Peji, wrzucił do sieci słynne już zdjęcie Pei obsmarowanego białą mazią, jakieś kurwa krzywa akcje typu czy wrócił już ze spaceru, sampluje Peje w swoim utworze z najnowszego albumu, przesyła gratulacje i podśmiechujki po rozpadzie Slums Attack, tego jest więcej
ras
teraz to gimbaza znienawdzi rycha :S
aż tyle
sra tam gdzie je
:D
I dobrze beef to beef , Rych reprezentuje uliczny rap i takie typu akcje sa jak najbardziej dopuszczalne , a ze tede huja mu moze to nie nasza wina .
:D
I dobrze beef to beef , Rych reprezentuje uliczny rap i takie typu akcje sa jak najbardziej dopuszczalne , a ze tede huja mu moze to nie nasza wina .

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>