Tory Lanez zagra w Warszawie

wydarzenie
dodano: 2016-09-15 14:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Czołowy reprezentant fali New Toronto, intrygująco mieszający mroczne trapowe perkusje z nastrojowym downtempowym r&b - w ostatnich miesiącach jest o nim coraz głośniej, dopiero co wydał swój oficjalny debiut "I Told You" a na najbliższej trasie po Europie Tory Lanez odwiedzi też Polskę!

TORY LANEZ (Toronto, Kanada)
na pierwszym i jedynym koncercie w Polsce, w ramach trasy koncertowej promującej debiutancki album I TOLD YOU.  Gość specjalny: VeeCee

22.03.2017, Warszawa, Progresja

BILETY w cenie 99 zł (I pula/Tylko 500 szt), 119 zł (II pula), 139 zł (III pula) do nabycia od 15 września 2016 r. on-line w app Going https://goingapp.pl/evt/184409/tory-lanez-w-polsce oraz w sieci TicketPro w salonach Empik, Saturn i MediaMarkt na terenie całego kraju. UWAGA! Ilość biletów ograniczona.

Artysta wytwórni Interscope Records, pod której szyldem swoje albumy wydali tacy artyści, jak m.in.: Eminem, Snoop Dogg, Dr. Dre, Madonna, Limp Bizkit, 50 Cent, Marilyn Manson czy Justin Timberlake, otrzymał w tym roku nominację BET Awards w następujących kategoriach:
Best New Artist 2016, Best New Hip Hop Artist 2016 oraz Best Hip Hop Video 2015 za utwór "Henny In Hand"! https://www.youtube.com/watch?v=CqrG6dW5TSw

Singiel "SAY IT" promujący album I TOLD YOU, już w pierwszym tygodniu od wydania, dotarł na 23 miejsce Billboard Hot 100 i jak dotąd w serwisie YouTube obejrzało go ponad 106 milionów osób!

Tory Lanez - Say It

Tagi: 

wiktor staniec
kto to jest

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>