Eminem sensacyjnie zwycięża na gali MTV EMA 2017!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-13 21:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 2)

Tak jak Was informowaliśmy wcześniej, Eminem pojawił się na gali MTV EMA 2017 i wykonał na żywo swój najnowszy singiel "Walk On Water". Jednak oprócz tego, że Marshall wystąpił na samej gali, wygrał również w kategorii - "Najlepszy wykonawca hip-hopowy", co okazało się sensacją wieczoru.

Eminem był bardzo zaskoczony, że pokonał takich raperów jak Drake czy Kendirck Lamar, ponieważ jak sam mówił na scenie, od kilku lat nie wydał żadnego albumu. Podczas dalszej części przemowy potwierdził, jednak, że jego nowy krążek nadchodzi, czym podekscytował jeszcze bardziej wszystkich swoich fanów. Oddał również hołd Chuckowi D i B-Realowi, którzy wręczali mu nagrodę, twierdząc że bez nich nie byłoby jego samego.

Wydarzenia na gali MTV EMA 2017 podkreślają, jak bardzo wszyscy czekają na nową płytę Eminema. Jako przedsmak możecie obejrzeć wykonanie "Walk On Water" wraz z Skylar Grey, w zastępstwie za Beyonce na wspomnianej gali w linku poniżej.

Tagi: 

Massivew.p
Siema! Wrzucam kolejną walkę z polskimi napisami. Tym razem jest to klasyczny battle w którym zmierzyli się weteran amerykańskiej rapsceny - Canibus I wielokrotny zwycięzca KOTD - Dizaster Starcie dwóch bestii! Starcie pokoleń! Starcie starej i nowej szkoły! Canibus vs Dizaster! htt ps:// www. you tube. com/watch ?v=Xfuv36RlcR0&feature=youtu.be
501
Te nagrody to parodia.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>