Eminem

Eminem

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-02-15 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Eminem promuje swój najnowszy album, "Revival", emocjonalnym teledyskiem do singla "River". Gościnnie w piosence udzielił się Ed Sheeran.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-09 20:00 przez: Adrian Felis (komentarze: 11)

Joe Budden, znany ze swoich kontrowersyjnych opinii, znowu stał się celem ataków, tym razem ze strony Eminema. Lider Shady Records opublikował wyczekiwany przez fanów remiks utworu "Chloraseptic" z gościnnym udziałem 2 Chainza, który tuż po premierze "Revival" publicznie skomentował brak nagranej przez siebie zwrotki. W tekście kawałka, Eminem odniósł się do krytycznych ocen i negatywnych komentarzy, słowami: "Not as raw as I was, Walk On Water sucks, Bitch suck my dick, ya'll saw the tracklist And had a fit before you heard it so you formed your verdict".

Nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie komunikat ze strony członka D12, Bizarre'a, który twierdzi, że linijki skierowane są do Joe Buddena, członka supergrupy hip-hopowej Slaughterhouse, pozostającej pod skrzydłami Shady Records...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-25 13:51 przez: Adrian Felis (komentarze: 0)

Eminem prezentuje teledysk do pierwszego singla promującego jego najnowszy album "Revival". "Walk On Water" to utwór otwierający krążek, na którym gościnnie wystąpiła Beyoncé.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-12-21 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Powiedzmy sobie szczerze - od kilku lat grudzień to przeeeegięta porcja nowej muzyki, a przed Świętami uginają się nie tylko półki, ale i nasze głowy zasypane świeżym materiałem (#Waco). W tym roku jest nie inaczej, a grudniowy wysyp premier jest przepotężny, zarówno w Polsce jak za Oceanem. Spróbowaliśmy przekopać się przez niego i polecić Świętemu Mikołajowi 12 pozycji, po które warto, by sięgnął na ostatniej prostej, poszukując na gwałt trafionych prezentów. Choć smiało można by zrobić z tego i adwentowe 24. Kolejność wg daty wydania.

Tagi:
dodano: 2017-12-21 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Powiedzmy sobie szczerze - od kilku lat grudzień to przeeeegięta porcja nowej muzyki, a przed Świętami uginają się nie tylko półki, ale i nasze głowy zasypane świeżym materiałem (#Waco). W tym roku jest nie inaczej, a grudniowy wysyp premier jest przepotężny, zarówno w Polsce jak za Oceanem. Spróbowaliśmy przekopać się przez niego i polecić Świętemu Mikołajowi 12 pozycji, po które warto, by sięgnął na ostatniej prostej, poszukując na gwałt trafionych prezentów. Choć smiało można by zrobić z tego i adwentowe 24.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-18 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

Od piątkowej premiery „Revival” oczy całego świata skierowane są na Eminema. Odsłonięcie wyczekiwanego krążka to jednak nie jedyny ważny moment w tym roku - we wrześniu raper świętował piętnastolecie premiery filmu „8 Mila”. Z tej okazji w miniony weekend w Detroit otworzył się pop-up shop o symbolicznej nazwie Mom’s Spaghetti.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-15 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Często zdarza się tak, że wychodzące tego samego dnia albumy zderzane są między sobą w nieformalnej batalii a media czekają na wyniki sprzedaży, by określić zwycięzcę. 10 lat temu taki pojedynek premier między Kanye Westem a 50 Centem (i lepsza sprzedaż startowa "Graduation" niż "Curtisa") miał ogromny wpływ na to jak dalej potoczyły się hip-hopowe trendy. Dziś w przedświątecznym szale warto zwrócić uwagę na podobne starcie, w którym siły nie są aż tak równe, ale które może zwiastować symboliczne przejęcie pałeczki...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-12-15 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Dopiero co "narzekaliśmy" na kłopoty urodzaju i natłok premier w Polsce czy za granicą - już w listopadzie mieliśmy duży ból głowy ze wskazaniem najmocniejszych pozycji. Ale to, co rapowa scena przygotowała nam na ostatni piątek przed Świętami to już przesada. U nas atakuje głównie scena niezależna, za to w Stanach - pierwsza liga mainstreamu.

kategorie:
dodano: 2017-12-14 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

„REVIVAL” będzie miał premierę 15 grudnia i jest pierwszym albumem rapera od czasu wydania The Marshall Mathers LP 2 z 2013 roku. Na płycie znajdzie się 19 utworów, wśród gości cała plejada gwiazd – m.in. Beyoncé, Ed Sheeran, Alicia Keys, Pink!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-08 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

2 Chainz był jedną z pierwszych osób, która wygadała się o powstającym albumie Eminema. Reprezentant Atlanty przyznał również, że na płycie pojawi się jego gościnna zwrotka. Mimo tych zapowiedzi, Tity Boi nie pojawił się na trackliście "Revival", co wzbudziło niemały zawód części fanów. Chainz za pośrednictwem Instagrama podziękował za daną szansę.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-08 08:09 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 13)

Eminem opublikował drugi singiel z nadchodzącego albumu "Revival". Utwór "Untouchable" to Shady w swojej najlepszej wersji, czyli konkretny, dosadny i agresywny. Track traktuje o ruchu Black Lives Matter. Mowa w nim o brutalności policji i rasizmie, który nadal jest problemem w Stanach Zjednoczonych.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-12-05 20:40 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

Następca "The Marshall Mathers LP 2" będzie zawierał aż 19 kawałków, a wśród gości pojawią się chociażby Pink, Ed Sheeran czy Alicia Keys. Pełna tracklista w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-11-28 22:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

No i jest. Najnowszy album Eminema trafi do nas jeszcze w tym roku. Finalna data premiery została podana za pośrednictwem instagrama Dr.Dre...

Tagi:
video
dodano: 2017-11-20 14:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 1)

Eminem nie zwalnia tempa z promocją nowego albumu. W miniony weekend pojawił się w popularnym programie "Saturday Night Live" i wykonał na żywo w całości swój najnowszy singiel - "Walk On Water".

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-13 21:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 2)

Tak jak Was informowaliśmy wcześniej, Eminem pojawił się na gali MTV EMA 2017 i wykonał na żywo swój najnowszy singiel "Walk On Water". Jednak oprócz tego, że Marshall wystąpił na samej gali, wygrał również w kategorii - "Najlepszy wykonawca hip-hopowy", co okazało się sensacją wieczoru.

Eminem był bardzo zaskoczony, że pokonał takich raperów jak Drake czy Kendirck Lamar, ponieważ jak sam mówił na scenie, od kilku lat nie wydał żadnego albumu. Podczas dalszej części przemowy potwierdził, jednak, że jego nowy krążek nadchodzi, czym podekscytował jeszcze bardziej wszystkich swoich fanów. Oddał również hołd Chuckowi D i B-Realowi, którzy wręczali mu nagrodę, twierdząc że bez nich nie byłoby jego samego.

Tagi:

Strony