ReTo złodziej bitów? - przesłuchanie ad "Piotruś Pan" i wywiadowa dogrywka

Przy okazji naszego młodowilczego wywiadu z ReTo w Internecie wywiązała się burza, a jeden z artykułów oskarżał nas o to, że poruszając wątek "kradzieży bitów" celowo chcieliśmy go wybielić i przemilczeć temat numeru "Piotruś Pan" - w tymże artykule przekręcano też nasze słowa i wciskano w usta sformułowania, że "słuchacze to idioci" (mimo że nic podobnego tam nie padło).

Postanowiliśmy więc odnieść się do całości w chyba najlepszy możliwy sposób - ustawić się z ReTo na wywiadową dogrywkę w formule przesłuchania i poruszyć wszystkie drażliwe kwestie, które rzekomo chcieliśmy wspólnie przemilczeć. Jak to było z tym "Piotrusiem Panem"? Dlaczego pierwotnie brak było informacji o producencie? Dlaczego w informacjach zmieniono "album" na "mixtape"? Dlaczego "Piotruś Pan" zniknął z YouTube'a? Dlaczego mixtape kosztował aż 30 zł a w informacji podane było, że kupuje się naklejkę a CD jest gratis? Te i inne kwestie w specjalnym przesłuchaniu, w którym ReTo zderzony został chyba ze wszystkimi zarzutami obecnymi w Internecie.

Rozmawiał: Mateusz Natali

Zdjęcia/Montaż: The Distance Vision

ReTo złodziej bitów? - przesłuchanie ad "Piotruś Pan" i wywiadowa dogrywka (Popkiller.pl)

Tagi: 

OCENIACZ
ale boli dupa kogoś... co za problem, że prażyli płytą na kradzionych bitach (charakter mixtejpu) z zastrzeżeniem, że kupujesz naklejkę a płyta gratis? bardzo dobrze! A Donatan z Urban City co robił? dorzucali niby gratis płytę do ciuchów a tak na prawdę doliczali ją do paragonu, a potem wow! Donatan diamentowa płyta hahahahha ;)
Komsi
Ale czy ty nie rozumiesz, że najpierw było to reklamowane jako płyta a nie mikstejp? Skarpeciarz zedytował to jak tylki wybuchła afera
ŻABSON TO WACK
RONDEL NA ŁBIE I MOZNA ZACZYNAĆ WYWIAD XD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>