Drake - Nothing Was the Same (2013)

Forum - strona główna >> Zagraniczny hip-hop >> Zagraniczny hip-hop - nowości >> Drake - Nothing Was the Same (2013)
dodano: 2014-06-03 20:57 przez: agrest (odpowiedzi: 8)
agrest
Postów: 44

nie słuchałem bo nienawidze drejka ale słyszałem same propsy

2013 zjedzony?

WAZZA
Postów: 42
dodano: : 2014-06-03 21:05

nie zachwyciło mnie po kilku pierwszych podejściach. puściłem sobie potem jakoś w zimę i wchodzi praktycznie bez skipowania całość. równa, przyjemna płytka, ale czy najlepsza w 2013? no nie wiem.

Zworek
Postów: 87
dodano: : 2014-06-03 21:14

Nie wiem czy najlepsza, ale miałem podobnie, że po wielu próbach zabrania się do materiału, w końcu udało mi się do niej zabrać i całość pięknie weszła. No naprawdę ładny album i muzyka.

peen
Postów: 15
dodano: : 2014-06-03 21:25

Druga najlepsza płyta, najlepszy był Gambino z because the internet

adamek
Postów: 22
dodano: : 2014-06-03 21:28

Jak najbardziej zjedzony. Obok Stay Trippy najmocniejsza pozycja 2013 roku.

Radeem
Postów: 11
dodano: : 2014-06-03 21:48

^wooow.

Po pierwsze, nie jestem fanem Drake'a, ale też nie jestem fanem żadnego innego artysty. Wolę od razu to podkreślić, niż dać się wystawić na niepotrzebny atak ze strony niuskuli, truskuli i innych sztucznych tworów. Take Care uważam za klasyk, co samo przez się oznacza, że według mnie jest to niemiłosiernie niedoceniony album. Kopalnia muzycznych perełek, Over My Body, Take Care, Shot For Me, Doing It Wrong, Headlines, Marvins Room, The Real Her. Wszystko 10/10. Musiałem przywołać jego drugi album, bo bez niego nie da się ocenić NWSTS. W porównaniu z TC, 3 album Drake'a prezentuje się niestety trochę kiepsko.

Drake chciał trochę urozmaicić swoją muzykę, wplatając w nią elementy trapowe, ale niestety mu to nie wyszło. Nie jestem fanem Worst Behaviour, ani też Own It, które ma niesamowity wstęp, a potem całkowita dupa (repetywny refren i nic nie wnosząca druga zwrotka). Z drugiej strony, tym dobrym piosenkom, brakuje tej mocy, mam na myśli szczególnie Too Much, Pound Cake czy The Language. Kontrast pomiędzy TC a NWSTS jest ogromny, dlatego dziwi mi tak dobre przyjęcie tego drugiego. Nie uważam, żeby kwalifikował się do jakiś topów w 2013. Było wiele innych, lepszych albumów.

adamek
Postów: 22
dodano: : 2014-06-03 21:59

Przecież to są subiektywne rankingi. Jestem fanem Drake'a i chyba logiczne że stawiam ten album wysoko chociaż przyznam, że Take Care bardziej mi się podoba. Na NWTS znalazło się parę niepotrzebnych zapychaczy, ale Hold On we're Going Home, Worst Behavior, Own It czy Too Much to genialne tracki.

Michał Zdrojewski
Postów: 42
dodano: : 2014-06-03 22:05

NWTS to dla mnie album roku 2013

itsONLYinstinct
Postów: 45
dodano: : 2014-06-08 18:18

jedna z topowych pozycji 2k13, ale czy najlepsza?
a co do Childisha - ta płyta jest słaba, Camp dużo lepszy.