Tede - #kurt_rolson (2014)

Forum - strona główna >> Muzyka >> Polski hip-hop >> Tede - #kurt_rolson (2014)
kategoria: Polski hip-hop
dodano: 2014-06-01 21:37 przez: Szymas (odpowiedzi: 24)
Szymas
Postów: 33

IMAGE(http://www.popkiller.pl/sites/default/files/images/tede_kurtrolson_0.jpg)
Jacka chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Głowa WJ, zapalony sneakerhead, miłośnik motoryzacji. Co do tematu, jakie macie odczucia odnośnie jego nowego projektu?
CD 1
"FCMT"
"Senymenalnie"
"Street Wear"
"#john_rambo"
"Fame Lover"
"Mirafiori" (gościnnie: Danny)
"Feat. Preludium"
"Feat." (gościnnie: Seta)
"Stworzeni by wygrywać" (gościnnie: Seta, Adam Tkaczyk)
"Dom rapu" (gościnnie: Mantha)
"#DLS"
"Kaman'"
"CMRT" (gościnnie: DJ Pete)

CD 2
"Najba muzik" (gościnnie: Mantha, Seta)
"Real HipHop"
"Tłek" (gościnnie: Abel)
"Najaraj się Marią" (gościnnie: Seta)
"J23"
"Trinity"
"Słak kogz dupy"
"Warszawa da ci fejm"
"Kara'van"
"Sekretna Socjeta" (gościnnie: Wiktor Filip)
"Nic nie jest na zawsze" (gościnnie: Adam Tkaczyk, Grzegorz Skawiński)
"Fryderyk_chopin"
"To coś" (gościnnie: DJ Tuniziano)
"#gimb_money" (produkcja: Młody Grzech, gościnnie: Seta)

Blinky
Postów: 7
dodano: : 2014-06-01 21:44

@Szymas katuje ja od premiery via spotify, a wczoraj zakupilem nosnik. ogolnie dla mnie plyta jest dobra, mysle ze duza zasluga nalezy sie Sir Michowi za produkcje :) tematy na kawalki nietuzinkowe, co najwazniejsze. Jacek na propsie, material na polskiej scenie swiezy. W takim razie czemu napisalem dobra, a nie bardzo dobra? bo uwazam ze zamiast dobrego 2CD, mozna bylo zrobic bardzo dobre 1CD. czyli ja bym kilka kawalkow poprostu wyjebal ;) co nie zmienia faktu ze swietnie sie slucha.

devstyle
Postów: 8
dodano: : 2014-06-01 21:46

Materiał dobry, lecz po kilku przesłuchaniach wyselekcjonowałem 5-6 kawałków, które będą często odtwarzane. Muszę jeszcze sprawdzić, które bangery j*bną basem w furze.

don_jon
Postów: 44
dodano: : 2014-06-01 21:57

jest dobrze, ale jak zwykle u Tedzika za duzo numerow jak dla mnie
przydaloby sie okroic do 18-20, lepiej by wchodziła ;)

Szymas
Postów: 33
dodano: : 2014-06-01 21:58

@Blinky Faktycznie Michu odwalił świetną robotę, większość produkcji jest różnorodna i zapadają w pamięć. Nie ma papki i ogólnego znudzenia, no ale czego innego można było się spodziewać po takim producencie? :D Najbardziej sceptycznie podchodziłem do flow Tedego, nie byłem pewien czego oczekiwać. Jednak single które wychodziły przed premierą rozwiały moje wątpliwości i stopniowo oswoiły. W końcowym efekcie dostaliśmy dobry kawałek materiału do katowania. Oczywiście jest to moje subiektywne zdanie, dlatego zapraszam do dyskusji. :)

Januszo
Postów: 12
dodano: : 2014-06-01 22:01

jak zawsze w przypadku Tedzika wyselekcjonowałem kilka traków które najlepiej mi podchodzą i je zapętlam, do reszty czasem wróce. Tutaj słucham : Fame Lover, Feat, Tłek, Trinity, Mirafiori i Warszawa da Ci fejm. Ogólnie to baardzo podchodza mi refreny w tej płycie.

Martin_Peverell
Postów: 1
dodano: : 2014-06-01 22:05

Pare spokojniejszych kawałków np. Najaraj się Marią albo Fame Lover dają radę ale te na wzór zachodu np. feat średnio mi się podobają, nie bujają tak fajnie jak np. A$AP. Oczywiście nie porównuje tych raperów ale te niby trapy Tedego nie siadają. Może na następnej płycie poza tym, że taki newschool będzie dalej nowością w Polsce to jeszcze na dodatek fajnie się tego będzie słuchało, Moim zdaniem:)

RapowyDread
Postów: 16
dodano: : 2014-06-01 22:22

Według mnie płyta całkiem spoko, kilka fajnych bagerów.
Faworyty: Fame Lover, Mirafiori, Streetwear

Breakberg
Postów: 9
dodano: : 2014-06-01 22:23

Przesłuchałem już tyle razy tę płytę, że nawet nie chce mi się o niej pisać :) Jaram się i jak dla mnie CD1 > CD2 a sądziłem, że bengierki lepiej wejdą ;>

zmd
zmd
Postów: 4
dodano: : 2014-06-01 22:36

Jacek wiadomo, nie zawiódł, jak dla mnie płyta roku. Razem z Sir Michem uzupełniają się świetnie, i rzucają na smutną polską scenę świeżość.

Blinky
Postów: 7
dodano: : 2014-06-01 23:28

@Szymas no dobrze zrobili wypuszczajac pokolei single, po CMRT bylem w szoku :D Co on takiego nagral.... dzis to jeden z moich ulubionych kawalkow na tej plycie. Po 1 przesluchaniu ciezko bylo mi ja zniesc, zreszta tak jak nowa plyta Mesa (dalej ciezka sie z nia oswajam), ale teraz #kurt leci na petli caly czas

Strony