Pezet - TBA (2015?)

Forum - strona główna >> Muzyka >> Polski hip-hop >> Pezet - TBA (2015?)
kategoria: Polski hip-hop
dodano: 2014-06-02 16:35 przez: Mateusz Natali (odpowiedzi: 42)
Mateusz Natali
Postów: 33

"Kogo chcielibyście usłyszeć na moim nowym albumie?" - napisał dziś Pezet na FB, zarazem dając do zrozumienia w komentarzach, że prace nad albumem ruszyły.

"Radio Pezet" wywołało masę komentarzy, kontrowersji, ciekawić więc może w którą stronę tym razem skieruje się autor moim zdaniem najlepszej płyty w polskim rapie ("Muzyka poważna").

Czego oczekujecie? Czego się spodziewacie? Co chcielibyście usłyszeć na nowym albumie Pezeta?

SWÓJ
Postów: 89
dodano: : 2014-06-05 20:57

Dla lepszej sprzedaży płyty bo wtedy Kamilek był na fali

Mr. Doskonały
Postów: 173
dodano: : 2014-06-05 21:00

No nie wierzę. Mam rozumieć, że Pezet ma zbyt mało fejmu i musi zapraszać Bednarka na płytę ? :D

SWÓJ
Postów: 89
dodano: : 2014-06-05 21:01

A kto tu napisał że mało fejmu? promocja płyty to promocja, a fejm to fejm

agrest
Postów: 44
dodano: : 2014-06-05 21:51

przeciez pezet to dzisiaj w radiu leci to nie wiem gdzie jest ten mały fejm, nie czekam bo u mnie peze ma un-props, nie wiem na co tu czekać, płyta z polakiem strasznie marna, pezet regres z płyty na płyte

szymek_27cm
Postów: 9
dodano: : 2014-06-06 11:40

Papa Smerf:

nawinięta jest na kozaku, kto w PL tak potrafi? Pezet, Mes i może jeszcze ze dwóch grajków. O bitach nie piszę bo to kwestia gustu, ludzie hejtują, mi leżą z małymi wyjątkami, co nie zmienia fakty że za płytę propsy. Dziękuję za uwagę

Tak.

Ziemny
Postów: 9
dodano: : 2014-06-06 12:49

Dla mnie Radio w ogole nie trafiło, tym bardziej, że Mes zjadł gospodarza jedną zwrotką. Mimo to czekam na starego Pezeta, bo mimo licznych prób, nikomu w PL nie udaje się przywrócić stylistyki Pawła z Ursynowa.

jrjrjr
Postów: 3
dodano: : 2014-06-06 19:19

Jak przystało na Pezia, płyta wyjdzie pewnie jakoś w 2048 i będą tam, jakieś same, oldschoolowe już "cloudy".

RmX
RmX
Postów: 7
dodano: : 2014-06-09 03:34

Kurde, może kojarzy ktoś z Was wywiad z Pawłem, jakoś zaraz po premierze Radio Pezet, gdzie mówił o tym, że kolejne wydawnictwo będzie składało się z dwóch krążków - jeden na klasycznych bitach, drugi na jeszcze bardziej "odjechanych" niż te Sidneya ? Świta mi coś w głowie, ale nie jestem w stanie sobie przypomnieć co to była za rozmowa. Coś mi się kojarzy również, że za całość brzmienia danego krążka miał odpowiadać jeden producent. Jeśli tak, to w przypadku tej "eksperymentalnej " brzmieniowo stawiałbym na Auera, jesli chodzi o truskulową część to mam dylemat z typowaniem. Oczywiście jak to Pezet - ta koncepcja może być już dawno nieaktualna. Jeśli chodzi o datę premiery to również traktowałbym ją z pewnym marginesem. Tak czy inaczej - czekam i na pewno sprawdzę. Radio Pezet z początku odrzuciło mnie warstwą muzyczną, z czasem jednak nieco przyzwyczaiłem się i znalazłem tam parę ( w mojej opinii) sztosów : "P-Z", "Na pewno", "Charlie Sheen" ( Mes zniszczył, choć Paweł z Ursynowa również spoko leci), "Byłem". Neutralny stosunek mam do : 'Co mam powiedzieć", "Slang 2", "Spis cudzołożnic", "Jak być szczęsliwym" oraz zwrotki Pezeta w kawałku z Bednarkiem. Reszta na minus.

Papa Smerf
Postów: 32
dodano: : 2014-06-09 19:33

Doskonale pamiętam jak mówił o tym dwupłytowym albumie, nie pamiętam gdzie, ale to jest nie istotne. Jak widać ...dupa

Pszemek
Postów: 93
dodano: : 2014-06-10 03:47

Mogliby jebnąć coś na spółę z Małolatem.

Strony