Pezet - TBA (2015?)

Forum - strona główna >> Muzyka >> Polski hip-hop >> Pezet - TBA (2015?)
kategoria: Polski hip-hop
dodano: 2014-06-02 16:35 przez: Mateusz Natali (odpowiedzi: 42)
Mateusz Natali
Postów: 33

"Kogo chcielibyście usłyszeć na moim nowym albumie?" - napisał dziś Pezet na FB, zarazem dając do zrozumienia w komentarzach, że prace nad albumem ruszyły.

"Radio Pezet" wywołało masę komentarzy, kontrowersji, ciekawić więc może w którą stronę tym razem skieruje się autor moim zdaniem najlepszej płyty w polskim rapie ("Muzyka poważna").

Czego oczekujecie? Czego się spodziewacie? Co chcielibyście usłyszeć na nowym albumie Pezeta?

XXL
XXL
Postów: 46
dodano: : 2014-06-05 11:29

Mam nadzieję, że Pezet w końcu weźmie do współpracy jakiegoś konkretnego producenta. O warsztat Pawła nie ma co się martwić. Czekam na tą płytę.

Mr. Doskonały
Postów: 173
dodano: : 2014-06-05 12:01

Będą eksperymenty, nie wierzę w to by wydał kolejną muzykę klasyczną czy rozrywkową

MazureK
Postów: 11
dodano: : 2014-06-05 16:41

Może już koniec z eksperymentami i powrót do korzeni? ;) W wywiadach zawsze mówił, że chce zrobić coś nowoczesnego (co już zrobił dwa razy, z Małolatem i Sidneyem), Płomień i coś ze starej szkoły.
Dla mnie jest wszystko jedno, żeby tylko nagrał płytę na miarę swoich możliwości.

Papa Smerf
Postów: 32
dodano: : 2014-06-05 20:25

Ktoś mnie wcześniej pytał w którym momencie ta płyta jest dobra?? chociażby że nawinięta jest na kozaku, kto w PL tak potrafi? Pezet, Mes i może jeszcze ze dwóch grajków. O bitach nie piszę bo to kwestia gustu, ludzie hejtują, mi leżą z małymi wyjątkami, co nie zmienia fakty że za płytę propsy. Dziękuję za uwagę

SWÓJ
Postów: 89
dodano: : 2014-06-05 20:32

Najlepszy posunięciem było zaproszenie Bednarka na tej płycie.

Papa Smerf
Postów: 32
dodano: : 2014-06-05 20:36

Bednarek nie przysłania całościowego obrazu płyty zią:)

SWÓJ
Postów: 89
dodano: : 2014-06-05 20:44

Nie popieram takich akcji by zapraszać takiego kogoś tylko po to, żeby zrobić szum wokół płyty.

Zworek
Postów: 87
dodano: : 2014-06-05 20:45

SWÓJ:

Najlepszy posunięciem było zaproszenie Bednarka na tej płycie.
Nie popieram takich akcji by zapraszać takiego kogoś tylko po to, żeby zrobić szum wokół płyty.

Suma sumarum wyszedł fajny track, nie rozumiem przypierdolki.
Przy okazji, całkiem możliwe, że jeden z nowych tracków Soboty będzie z Bednarkiem, bo się spotkali na Juwenaliach w Szczecinie i chyba weszli do studia z Matheo.

SWÓJ
Postów: 89
dodano: : 2014-06-05 20:47

W takim razie wstyd mi za moje okolice, choć nie będę taki krytyczny na zaś i poczekam aż to wyjdzie.

Papa Smerf
Postów: 32
dodano: : 2014-06-05 20:52

SWÓJ:

Nie popieram takich akcji by zapraszać takiego kogoś tylko po to, żeby zrobić szum wokół płyty.

ale jaki niby szum miał zrobić Bednarek bo coś nie kumam?

Strony