Drum'n'Bass

kategoria: Inna muzyka
dodano: 2014-06-10 05:06 przez: Pszemek (odpowiedzi: 3)
Pszemek
Postów: 93

DNB. Osobiście słucham od lat, sporo ludzi kocha, jeszcze więcej nienawidzi (blablabla "muzyka dla ćpunów" blablabla). Nie ma sensu robić podtematów dla podgatunków, bo jest ich zwyczajnie zbyt wiele. Dla niewtajemniczonych kilka perełek ;)

Liquid DNB:

Neurofunk:

Techstep:

Na koniec przekozacki bonus, który ciężko mi sklasyfikować.

XXL
XXL
Postów: 46
dodano: : 2014-06-10 10:59

Z racji tego, że słucham bardzo mało takiej muzyki przychodzi mi tylko na myśl ten kawałek :

The Prodigy - Voodoo People (Pendulum Remix)

ヤロスラフ
Postów: 3
dodano: : 2014-06-13 12:50

Whoa, nie spodziewałem się, że ktokolwiek siedzi tutaj w temacie dnb, hehe. Słucham i jaram się od lat, można powiedzieć, że na tym się wychowałem, od wczesnego Pendulum, Metalheadz, po tematy z gifami na dnb.pl. :v
Man for All Seasons to nie techstep, bardziej za przykład pasowałyby jakieś stare wałki Eda Rusha, czy Stakki i Skyneta.

A BSE to nic innego jak techstep/wczesny darkstep, swoja droga od dawna jestem zdania, że Driving Insane, z którego pochodzi "Breach" jest jednym z najlepszych, jak nie po prostu najlepszym albumem, jaki powstał w drum n bassie EVER.
No, bo kurwa.

Poza tym, wrzucam jeszcze jeden z najbardziej klimatycznych wałków ever, poza lwią częścią tracków BSE mało który kawałek nakurwia tak gęstym klimatem.

Pszemek
Postów: 93
dodano: : 2014-06-13 15:06

Lubiłem album Teebeego z Calyxem, był tam taki track "The Divide", łezka się w oku kręci. Ja zaczynałem od Noisia, London Elektricity, Bad Company UK, BSE czy Technical Itch.