Hip Hop Kemp 2014 (20-23.08.2014, Hradec Kralove, Czechy)

Forum - strona główna >> Muzyka >> Imprezy, koncerty, festiwale >> Hip Hop Kemp 2014 (20-23.08.2014, Hradec Kralove, Czechy)
Mateusz Natali
Postów: 33

Festiwal, z którym związani jesteśmy "od zawsze", w tym roku tradycyjnie kolejna edycja, na której nie zabraknie rzecz jasna i Młodych Wilków (tutaj możecie głosować których z nich chcielibyście zobaczyć w Hradec: http://www.popkiller.pl/2014-06-02,popkiller-mlode-wilki-na-hip-hop-kemp...

Dziś organizatorzy ujawnili kolejną część line-upu, a w niej Cunninlynguists, Ostrego z Marco Polo oraz Bukę: http://www.popkiller.pl/2014-06-06,cunninlynguists-ostr-marco-polo-i-buk...

Oto aktualny line-up:
CEELO GREEN /USA/
ONYX /USA/
KRS-ONE /USA/
DILATED PEOPLES /USA/
ACTION BRONSON /USA/
Bizarre Ride 2 THE PHARCYDE (Fatlip & Slimkid3, J-Swift, L.A. Jay & K-Natural) /USA/
BLACK MOON /USA/
BLACK MILK /USA/
CUNNINLYNGUISTS /USA/
DILLON COOPER /USA/
RAPSODY & 9TH WONDER /USA/
BARREL BROTHERS /USA/
UGLY HEROES /USA/
DYNASTY /USA/
MC MELODEE /NL/
MADCHILD /CAN/
SNAK THE RIPPER /CAN/
P MONEY /UK/
MADAME PEPPER /UK/
O.S.T.R. & MARCO POLO /PL, CAN/
POKAHONTAZ + BUKA /PL/
TEN TYP MES /PL/
KĘKĘ /PL/
RASMENTALISM /PL/
SZTIGAR BONKO /PL/
ERIPE & QUEBONAFIDE /PL/
POPKILLER MŁODE WILKI /PL/
DJ STATIC & DENMARK ALLSTARS feat. Nat ill, J-Spliff, Temu, Peaceful James, Nappion /DK/
SAMY DELUXE /DE/
360° DEGREES RECORDS 20TH ANNIVERSARY ft. TORCH, TONI L & GUESTS /DE/
WITTEN UNTOUCHABLE /DE/
KONTRAFAKT /SK/
STRAPO & DJ SPINHANDZ /SK/
PRAGO UNION /CZ/
VEC /SK/
VLADIMIR 518, ORION & DJ MIKE TRAFIK / PSH /CZ/
SMACK /CZ/
MOOZA /CZ/
REFEW /CZ/
HAHA CREW /SK/
4D /SK/

gggfunk
Postów: 34
dodano: : 2014-06-06 13:56

Osobiście nie jaram się tegorocznymi headlinerami. W tamtym roku było o wiele lepiej, no ale to już kwestia gustu. Cały czas boli mnie, że co roku brakuje w line-upie jakichś konkretnych przedstawicieli starego west coastu, nie myślę nawet o kimś takim jak Ice Cube, ale np. The Alkaholiks, King Tee czy nawet Cypress Hill powinni być w zasięgu organizatorów. Przecież taki klimat byłby idealny dla Kempa, a tak co roku mamy praktycznie sam truskul.

Nic Złego
Postów: 11
dodano: : 2014-06-10 11:36

Nie jarasz się Krsem??
Jak dla mnie koncertowo jest świetnie. Jedyne co trochę boli to fakt, że hiphop kemp to coraz bardziej rapkemp

gggfunk
Postów: 34
dodano: : 2014-06-10 14:58

Nie jaram się. Żeby nie było, nie jestem zagorzałym hejterem truskulu, bo wciąż słucham wielu klasycznych płyt, po prostu nigdy specjalnie nie jarałem się KRS'em.

Za to bardzo się cieszę z pojawienia się w line-upie gościa o ksywce P Money, co to będzie za koncert!

Nic Złego
Postów: 11
dodano: : 2014-06-10 23:09

Jak widać gusta są odmienne. Chociaż można bawić się świetnie na koncercie kogoś kim na co dzień się nie jarasz. Np. ja na Beggarsach w 2010.

Papa Smerf
Postów: 32
dodano: : 2014-06-15 11:03

W tym roku jak i w ubiegłym nie dotrę do Hradca:( niestety mam taką tyre, że o urlopie latem mogę zapomnieć, szlag człowieka trafia, ale niestety se ne da.

Nic Złego
Postów: 11
dodano: : 2014-06-17 23:58

Rzuć tą robo w cholerę, Szkoda życia :)

Papa Smerf
Postów: 32
dodano: : 2014-06-20 19:02

Nic Złego:

Rzuć tą robo w cholerę, Szkoda życia :)

Nie takie proste jak by sie mogło wydawać:), może sie uda następnego lata - zobaczymy jak sie życie poukłada hehe

Nic Złego
Postów: 11
dodano: : 2014-06-21 20:00

Papa Smerf:

Nic Złego:
Rzuć tą robo w cholerę, Szkoda życia :)

Nie takie proste jak by sie mogło wydawać:), może sie uda następnego lata - zobaczymy jak sie życie poukłada hehe

Wiem, wiem... dorosłość taka kolorowa nie jest. Mnie przez ostatnie dwa lata też nie było. Zmieniło się coś w porównaniu do edycji 9 i 10?

Mr. Doskonały
Postów: 173
dodano: : 2014-06-22 14:06

Na samych młodych wilków bym śmignął na kempa, bo line up idealny

Dywan11
Postów: 16
dodano: : 2014-07-04 13:24

Mi też dupy line up nie urywa poza KRSem, ale już mam bilet to chuj pojadę "KARNA SYRENA"