[GIŻYCKO] Mazury Hip-Hop Festiwal 2014 (07.08 - 09.08)

Forum - strona główna >> Muzyka >> Imprezy, koncerty, festiwale >> [GIŻYCKO] Mazury Hip-Hop Festiwal 2014 (07.08 - 09.08)
dodano: 2014-06-10 03:31 przez: Pszemek (odpowiedzi: 2)
Pszemek
Postów: 93

IMAGE(http://www.mazuryhiphopfestiwal.pl/file/2014/02/sssss1.png)

Oto jak piszą o festiwalu jego organizatorzy:

Mazury Hip Hop Festiwal jest najstarszym i jedynym polskim festiwalem muzyki hip-hop realizowanym z tak wielkim rozmachem.

Jego historia sięga 2002 roku, co sprawia że stał się najstarszą i kultową imprezą hip hopową dla kilku pokoleń festiwalowiczów.

Pierwsza edycja była jednodniowa, kolejnych sześć dwudniowych,a od 2010 roku festiwal trwa 3 dni.

Od wielu lat nazywany jest „Świętem polskiego hip hopu” i obchodzą go festiwalowicze z całej Polski,a także zza granicy,

którzy coraz chętniej przyjeżdżają do Giżycka.

Olbrzymią popularność MHHF zdobył nie tylko dzięki długoletniej tradycji koncertowej, ale też dzięki magii miejsca,

w którym impreza się odbywa- stara pruska Twierdza Boyen.

Początek sierpnia, sam środek wakacji, piękne, dzikie Mazury i amfiteatr „z duszą”.

Nic nie dorówna takiemu klimatowi wakacyjnemu i festiwalowemu.

W tym roku między innymi:
- O.S.T.R.
- Trzeci Wymiar
- Sokół i Marysia Starosta
- Grubson
- Miuosh x Onar
- Rasmentalism
- Kękę
- JWP
- Kali
- Słoń/Mikser [Demonologia]
- Małpa
- Bezczel
- Ten Typ Mes

CENA KARNETU 3-DNIOWEGO: 100 ZŁOTYCH!!!!!!!!1111

// Polecam MHHF. Mili ludzie, da się tanio znaleźć kwaterę, tylko najlepiej wcześniej dzwonić i płacić zaliczki. W tym roku jadę - z racji tego, że kiedyś zajebiście się tam bawiłem a przez 2 lata za granicą przegapiłem masę funu. Poza tym mam do Giżycka 150km, jak będzie trzeba przybiegnę chociażby dla JWP, Kękiego i 3W.

Amper
Postów: 2
dodano: : 2014-07-16 02:48

Nieaktualne. Do usunięcia.

Andrzej Warlicki
Postów: 1
dodano: : 2014-08-07 07:39

█■█ █ ▀█▀ Transmisja na żywo z Mazury Hip Hop Festiwal 2014 tylko i wyłącznie na stronie: http://24livestreams.com/mazury-hip-hop-festiwal-2014/