Forum

Forum
 
  Forum Tematy Wpisy Ostatni wpis
Brak nowych
Regulamin, uwagi, opinie, zasady działania forum Popkillera. Wszystko, co chcielibyście wiedzieć i co chcielibyście zmienić
2
65 n.d.
 
Konkretnie o muzyce - jeżeli trafiliście na Popkillera to ten wątek na pewno nie jest Wam obcy...
  Forum Tematy Wpisy Ostatni wpis
Brak nowych
Konkretniejsze merytoryczne dyskusje, dotyczące przeróżnych tematów. Miejsce dla osób, którym w polskim hip-hopowym Internecie brakuje głębszych dysput wokół zjawisk czy wydarzeń, pozbawionych spamerstwa, trollingu i komentarzy pisanych tylko dla nabicia ilości postów. Tematy w tym dziale zakładać mogą jedynie moderatorzy i administratorzy forum, także w oparciu o propozycje wątków do dyskusji.
2
29 n.d.
Brak nowych
Rozmowy odnośnie polskiej sceny hip-hopowej i wszystkiego, co się na niej dzieje.
69
786 n.d.
Brak nowych
Rozmowy o tym, co w hip-hopie dzieje się poza granicami Polski.
Brak nowych
Wszystko, co dzieje się w muzyce poza hip-hopem i o czym popkillerowy czytelnik chciałby podyskutować - od soulowej klasyki, po najświeższe trendy w elektronice
22
106 n.d.
Brak nowych
Informacje o nadchodzących wydarzeniach w Polsce i za granicą - koncertach, dużych festiwalach, jak i cyklicznych imprezach.
6
30 n.d.
 
Pozostałe działy forum - od kultury, przez modę, po kącik kolekcjonera
  Forum Tematy Wpisy Ostatni wpis
Brak nowych
Dinal "cztery elementy jednym tchem wymieniając" rozpoczął od ubrań, my więc też nie możemy o nich zapomnieć. Wszystko dotyczące kicksów, snapów, bluz i pozostałych elementów garderoby, zarówno jeśli chodzi o najnowsze kolekcje jak ubraniową klasykę.
3
33 n.d.
Brak nowych
Zbierasz CD lub LP? Chcesz porozmawiać o kolekcjach, specjalnych wydaniach czy ostatnich zakupach, wymienić się uwagami z podobnymi do Ciebie zajawkowiczami, znaleźć płytę, której od dawna szukasz albo sprzedać coś z własnego zbioru? To idealny dział dla Ciebie, forumowa giełda i kącik miłośnika winyli, kaset lub kompaktów.
6
52 n.d.
Brak nowych
Nie samą muzyką człowiek żyje - tutaj porozmawiasz o innych elementach kultury, od najnowszych filmowych czy serialowych premier, poprzez książkowe serie, aż po zmagania bohaterów z uniwersum Marvela.
5
101 n.d.
Brak nowych
O wszystkim i o niczym, dyskusje w tematach niezwiązanych z pozostałymi działami. Pojęcie "offtopic" tu nie istnieje, a granicą są jedynie treści niedozwolone.
21
239 n.d.
Nowe wpisy
Brak nowych wpisów
Co nowego?
Currently active users: 0
Statystyki
Tematów: 191, Wpisów: 1945, Użytkowników: 14969
Witamy naszych nowych użytkowników: Miłosz Kiełb, Kewin Borodeńko, Kamil Wnęk, Wojciech Barański, Michael Moch