Małolat - TBA (2015?)

Forum - strona główna >> Muzyka >> Polski hip-hop >> Małolat - TBA (2015?)
kategoria: Polski hip-hop
dodano: 2014-06-09 10:22 przez: XXL (odpowiedzi: 4)
XXL
XXL
Postów: 46

Małolat poinformował o rozpoczęciu prac nad nowym solowym albumem.

"5 stycznia 2005 roku wyszła płyta "W pogoni za lepszej jakości życiem" pamiętam, że na początku zebrała sporo hejtów i ludzie zarzucali mi, że rapuje nie do bitu. Dziś takie kawałki jak ten, to klasyk. Pierwotnie w numerze miałem dwie zwrotki, po tym jak udało nam się z Ajronem skontaktować z Włodim i Włodi nagrał zwrotkę uznaliśmy, że kawałek będzie za długi szczególnie, że był to potencjalny singiel, więc jedna ze zwrotek poszła do "szuflady". Prawie 10 lat po pierwszej solowej płycie, zacząłem robić kolejny solowy album, możliwe, że pojawi się blisko daty 5 stycznia 2015 roku."

Narazie nic konkretnego nie wiadomo, ale czy mimo wszystko czekacie na ten materiał i czego spodziewacie się po Małolacie?

Zworek
Postów: 87
dodano: : 2014-06-09 11:56

Ktoś będzie na to czekał? :|
Jak będzie nas czekał poziom #rajfajzen to dziękuję bardzo, nie trzeba.
No i ciężko mi uwierzyć, że Brat Pezeta się wyrobi do stycznia 2015.

Mr. Doskonały
Postów: 173
dodano: : 2014-06-09 15:21

Serio ktoś myśli, że to wyjdzie według zapowiedzi ? :D

Papa Smerf
Postów: 32
dodano: : 2014-06-09 19:32

Płytę już dawno miał zacząć robić:) tak gdzieś przynajmniej chlapnął gdzieś w wywiadzie....NIe wiem jaki będzie poziom tego wydawnictwa, ale pewne jest jedno, że do poprzedniej płyty nie będzie startu, tego klimatu i zajebistości nie doścignie, tak jak Eldoszczak nie podskoczy niczym już do Eterni, tak Małolat swojego klasyka nie przeskoczy, chociaż by sie wściekł.

W Pogoni gra do tej pory, nie do zakatowania

Pszemek
Postów: 93
dodano: : 2014-06-09 20:37

Małolata lubiłem zawsze, wyróżniał się. Jeżeli nagra na trapach to nie kupię tego albumu, sprawdzę single i zapomnę.