Urodziny Popkillera (Wrocław)

Urodziny Popkillera (Wrocław)

dodano: 2011-06-06 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)


Gwoździem programu na naszej pierwszej urodzinowej imprezie, która odbyła się we Wrocławiu była reprezentacja Alkopoligamii. Mes i Stasiak, wspomagani przez Hubsona, Theodora i Jazzy na dobre rozgrzali publikę zebraną w Alibi. Usłyszeliśmy masę przekrojowo dobranego materiału... Tego dnia miały też miejsce premierowe wykonania numerów "Otwarcie" i "Efekt" i to właśnie je możecie dziś u nas obejrzeć.

dodano: 2011-06-05 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)


Jedną z dwóch głównych gwiazd na naszej wrocławskiej imprezie był górnośląski kolektyw Gopside, promujący ubiegłoroczne "Czarne Złoto" i tegoroczne "Przeminęło Z Dymem". Ekipa pojawiła się w składzie Jajonasz aka Lukatricks, MoraL, Gano, Świtał, Mata, DJ Motyl i zabrała nas w podróż po nowszym i starszym materiale.

dodano: 2011-06-04 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)


Tradycyjnym elementem popkillerowej imprezy, którego nie zabrakło i we Wrocławiu, jest oczywiście wolnostylowy jam. Tym razem na scenie pojawili się współprowadzący Theodor, zwycięzca wrocławskich eliminacji Wojny O Wawel (a później i całego cyklu) - Czeski oraz... Sprawdźcie sami kto jeszcze dotarł a komu się to nie udało.

dodano: 2011-05-21 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)


Po występie Rekorda zostaliśmy we wrocławskiej obsadzie, ale zarazem przenieśliśmy się do Kalifornii. Ekipa Grill-Funku od paru lat intensywnie nakręca w 71 westcoastowy vibe a jak słychać po reakcjach publiki spotyka się to z bardzo ciepłym odbiorem. Sprawdźcie występ Prysa i Bleiza.

dodano: 2011-05-20 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)


Kwietniowa zorganizowana razem z Punktem G impreza we Wrocławiu otworzyła świętowanie naszych pierwszych urodzin a mimo średnio korzystnej daty (środa) w klubie Alibi znalazło się około 300 osób, które nas i artystów przyjęły naprawdę elegancko. Rozpoczynamy publikację video z koncertów, które wtedy obejrzeliście i zaczynamy zgodnie z chronologią od występu Rekorda.

dodano: 2011-05-16 20:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)
Jesteśmy na świeżo po drugiej imprezie urodzinowej Popkillera, która w miniony piątek odbyła się w Krakowie, jednak zanim poczytacie o niej cofniemy się jeszcze do tego co działo się miesiąc wcześniej... Idąc za waszymi prośbami zainaugurowaliśmy obchody we Wrocławiu. Dziś przeczytacie zaległą relację i obejrzycie zdjęcia a w tym tygodniu dostaniecie video z imprezy w 71.

W środę 6 kwietnia w klubie Alibi zagrali dla was Ten Typ Mes i Stasiak, Czarne Złoto, Prys & Bleiz i Rekord. Jak wyszło?