Mac Miller we wspomnieniach: specjalny tribute (video)

video
dodano: 2020-01-22 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

W niedzielę 19 stycznia Mac Miller skończyłby 28 lat. Dwa dni wcześniej, w piątek 17 stycznia światło dzienne ujrzał pierwszy pośmiertny album muzyka "Circles" - świetnie przyjęty przez fanów na całym świecie.

Aby uczcić życie i dziedzictwo wielbionego artysty z Pittsburgha przygotowaliśmy specjalny video tribute, zawierający wspomnienia na temat Maca z naszych zagranicznych wywiadów, przeprowadzonych już po jego odejściu 7 września 2018 roku, oraz przeplatający je ze zdjęciami archiwalnymi ze studia.

Swoimi wspomnieniami podzielili się z nami tacy artyści jak MC z Florydy Pouya, duet z Atlanty EarthGang, jazzowy trębacz Keyon Harrold, który współpracował z Maciem w utworze "Stay" (pełen wywiad z Keyonem już w najbliższych dniach) oraz wokalista i raper Masego.

Utwory wykorzystane w filmie (za zgodą WMG):

"Hand Me Downs" (Circles, 2020)
"Stay" (The Divine Feminine, 2016)
"Good News" (Circles, 2020) 

Rozmowa, tłumaczenie: Mateusz i Marcin Natali
Montaż: Marcin Natali

Mac Miller remembered by Pouya, EarthGang, Masego, Keyon Harrold (Tribute)

Tagi: 

reklama
KompaQt
Mac Miller był osobą która w swojej twórczości zarówno jako raper jak i producent potrafiła doskonale przenosić emocje do swojej twórczości. Czułeś radość słuchając K.I.D.S., miałeś doła słuchając Swimming. Niewątpliwy talent niemożliwy do zastąpienia. Dobrze że również wy uczciliście jego pamięć. Sam również szykuję projekt ku jego pamięci. Pozdrawiam R.I.P. Mac Miller
Marcin Natali

Dobrze powiedziane! Do tego po "Swimming" i "Circles" czuć, że wciąż ewoluował i nieustannie się rozwijał, nie stał w miejscu jako artysta. Zgadzam się, że nie do zastąpienia, jedyny w swoim rodzaju... Dzięki za komentarz i trzymam kciuki za projekt ku jego pamięci! Pozdrawiam również

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>