Dołącz do grona popkillerowych współpracowników!

kategorie: News
dodano: 2018-01-31 20:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

"Nowy Rok, nowa ja!" - 2017 był w naszych działaniach bardzo owocny, ale nie zamierzamy osiadać na laurach... a wręcz przeciwnie. Plany na 2018 są ambitne, a tempo wydarzeń na hip-hopowej scenie, jak i mnogość pomysłów sprawiają, że postanowiliśmy ogłosić wszem i wobec - zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do współpracy!

Wszystkie osoby ambitne i chętne do wspierania naszych działań w przeróżnych rolach, współtworzenia Popkillera oraz przyczyniania się, by strona funkcjonowała coraz lepiej i oferowała słuchaczom rapu jak najwięcej i na jak najwyższym poziomie, a także chętne do poznania polskiego hip-hopowego świata od kuchni - zapraszamy. Poniżej wyszczególniamy dziedziny, w których przede wszystkim jesteśmy otwarci na Wasze zgłoszenia.

1. Dziennikarz
Jeżeli chcesz zamieszczać swoje teksty na naszej stronie, przyślij nam recenzję jakiegoś albumu (nowego lub klasycznego), artykuł profilowy jakiejś postaci lub muzyczny felieton. Nie przysyłaj więcej niż dwóch tekstów, postaraj się jak najbardziej przyłożyć do dwóch wybranych, mogą to oczywiście być teksty, które już gdzieś publikowałeś, chodzi o to, byśmy zobaczyli jak wygląda Twój dziennikarski warsztat.

Załącz krótką informację o sobie, zawierającą szczegóły odnośnie tego: skąd jesteś, czy gdzieś już pisałeś, jaką konkretnie muzyką się interesujesz (jeśli chodzi o hip-hop także kraje/nurty). Poza rapem jesteśmy zainteresowani też przede wszystkim reggae, dancehallem, R&B, soulem, funkiem i jazzem, choć ustosunkujemy się do również do innych propozycji.

2. Newsman (newsy, koncerty lub premiery)
Śledzisz dokładnie najświeższe wydarzenia, portale, grupy, instagramy fanpejdże, trzymasz rękę na pulsie (a drugą na smartfonie) i od razu wiesz, co się dzieje? W pędzącym świecie informacji taka pomoc jak najbardziej będzie dla nas cenna. Załącz krótkie info o sobie oraz czego słuchasz/śledzisz i skąd czerpiesz informacje oraz dwa przykładowe newsy 'z ostatnich dni'. Daj znać czy interesuje Cię pisanie newsów sensu stricte, czy też współtworzenie któregoś z działów - np zbioru premier (z terminami wydania nadchodzących albumów, polskich lub zagranicznych).

3. Fotograf koncertowy
Sprawne koncertowe oko, dobry sprzęt i chęć do fotografowania ze środka wydarzeń? Załącz krótką informację o sobie oraz portfolio lub kilka wybranych zdjęć z koncertów (najlepiej na zewnętrznym serwerze). Podaj skąd jesteś i w jakich miastach byłbyś chętny robić zdjęcia.

4. Grafik
Jesteś wkręcony w grafikę komputerową, lubisz przygotowywać proste grafiki/animacje, czy też okładki lub plakaty albo po prostu bawić się graficzną formą? Załącz krótkie info o sobie oraz próbki Twoich dokonań/umiejętności.

5. Informatyk
Znasz się na informatyce, programowaniu, ogarniasz działanie serwisów/portali/blogów, w kwestii kontroli jak i rozrostu i rozwijania funkcjonalności, czy to ważniejszych czy ciekawych detali a terminy takie jak "Frontend" czy "Drupal" są Ci dobrze znane? Załącz krótkie info o sobie, portfolio, swoje mocne elementy oraz używane programy, jak i sferę, w której uważasz, że byłbyś w stanie pomóc nam dalej sie rozwijać.

6. Operator kamery/montażysta
Załącz krótką informację o sobie, o tym, skąd jesteś oraz o tym, co już kręciłeś/montowałeś. Podaj jakim dysponujesz sprzętem i z jakiego programu korzystasz przy montażu. Dodaj do tego krótką próbkę swoich możliwości (najlepiej na serwerze typu youtube, z możliwością obejrzenia bez pobierania). Określ czy jesteś chętny do pomocy w kręceniu, montowaniu czy przy obu tych czynnościach.

Lista nie jest jednak zamknięta - jeśli masz pomysł w jakiej materii chciałbyś wesprzeć nasze popkillerowe działania (lub gdzieś widzisz ewidentne braki, które wiesz jak załatać) a nie ma jej na tej liście to również pisz śmiało!

Wiadomość ślij na adres wspolpraca@popkiller.pl, w temacie wpisując odpowiednio preferowaną funkcję, w której chciałbyś nas wesprzeć.  Nie ustalamy ram czasowych i liczby "zwycięzców", po prostu jeśli odpowiednio zainteresuje nas Twoje zgłoszenie to chętnie nawiążemy współpracę. Zapraszamy do pisania także osoby, które już się odzywały, bowiem w natłoku maili przychodzących na redakcyjną skrzynkę (dodając do niej chwilowe problemy skrzynkowo-serwerowe, które narobiły nam swego czasu trochę zamieszania, ale które mamy już na szczęście za sobą), łatwo o zagubienie/urwanie się jakiejś korespondencji. A także dlatego, że Twój szybki rozwój mógł też sprawić, że teraz potrafisz sporo więcej niż gdy ostatnio do nas pisałeś! Pozdrawiamy i czekamy na Twój mail, high five!

PS. Istnieje również możliwość odbycia w naszej redakcji praktyk studenckich w szerokim zakresie zadań/kierunków (od dziennikarstwa przez video po marketing) - w temacie dodaj wtedy Praktyki.

Tagi: 

polski rap gówno
mogę być dziennikarzem
Matełusz Natalia
nikt inny się nie zgłosił, bo tak jak napisałeś polski rap to gówno, więc dostajesz tą posade, bedziesz pisał posty o popku i agencie gwiazd pozdrawiam
papilot
ja moge byc waszym managerem kurwa i pokaze wam jak sie interesy robi kurwa wasza mac. Co dzien w pracy dziewczynki i alko, zebyscie troszke dupska zluzowali i bedzie w chuj dobrze chlopaki. Zainteresowani oferta?
Anonim
Tutaj raczej nie znajdziecie nikogo same niedojeby po 15 lat
Offwhite
To nie wchodz tutaj na stronę. Bedzie jednego mniej B-)
Orzechowy1878
Ojj, nic na mysl mi nie przychodzi lepszego niz zaproponować z swojej strony czyszczenie majka przed wywiadem, robienie kawy reszcie ekipy i ewentualnie sugerować na których "noname'ach" warto sie skupić bo to akurat ma mocna strona :v Wszystko ttlko po to by być bliżej mojej zajawy ;)
Pytanko
Wiadomo kiedy będą wyniki i czy będzie informacja na mailu o tym? :)
PRAWDZIWY
stare , 2009

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>